Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.05.2019 14:48
Call of Duty 2019 już niedługo
848V

Call of Duty 2019 zostanie ogłoszone do końca czerwca

Activision potwierdziło, że najnowsza gra z serii Call of Duty zostanie zapowiedziana w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Wygląda na to, że trend z poprzednich lat się utrzyma.

Przedwakacyjny okres w roku to dobry czas dla fanów serii Call of Duty. Rokrocznie właśnie w tych miesiącach Activision oficjalnie zapowiada kolejne gry z cyklu. Jak się okazuje, tym razem będzie podobne i pierwsze szczegóły dotyczące Call of Duty 2019 poznamy w najbliższych miesiącach. 

Call of Duty 2019 coraz bliżej. Profesjonalni futboliści sprawdzają grę

Podczas odbywającej się wczoraj konferencji podsumowującej wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2019 roku, Activision potwierdziło, że już wkrótce pojawi się kolejny tytuł Call of Duty. Przygotowany oczywiście przez Infinity Ward. Wydawcy przekazali, że gra ujawniona zostanie jeszcze w drugim kwartale tego roku, a więc najpóźniej do 30 czerwca

Wszystkie znaki wskazują na to, że Call of Duty 2019 okaże się kolejną, czwartą częścią z cyklu Modern Warfare. Na trylogię składały się jedne z najlepszych gier, jakie wydano pod znakiem Call of Duty, więc fani mocno wyczekują pierwszych informacji na temat ewentualnej kontynuacji. 

Na ten moment wciąż nie wiadomo, jaki podtytuł będzie miała nadchodząca część, więc najbliższe dwa miesiące mogą być niezwykle ekscytujące. Oczekujący kierują swój wzrok na E3 2019, ponieważ będzie to idealny moment, aby zapowiedzieć oficjalnie Call of Duty 2019.

Warto przeczytać także: 

E3 2019. Lista konferencji – daty i godziny

Call of Duty 2019 jest „jak stare Modern Warfare”. Gwiazda NFL wypowiedziała się o grze

Call of Duty 2019 to najambitniejszy projekt Infinity Ward

Call of Duty: Black Ops 4 z Operacją Spectre. Szczegóły darmowej i płatnej zawartości

Źródło: https://www.dualshockers.com/call-of-duty-infinity-ward-revealed-by-june/

Tagi: Activision Call of Duty 2019 Infinity Ward

Nie przegap