Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2019 07:00
Call of Duty: Modern Warfare 4
2354V

Call of Duty 2019 jest „jak stare Modern Warfare”. Gwiazda NFL wypowiedziała się o grze

Activision musi pośpieszyć się z prezentacją Call of Duty 2019. Gwiazda NFL, która miała okazję zagrać w nową produkcję, postanowiła wspomnieć o tytule i wnioski są w tym wypadku bardzo proste – nadciąga Call of Duty: Modern Warfare 4.

Infinity Ward oraz Activision zaprosili kilku profesjonalnych futbolistów, którzy otrzymali możliwość sprawdzenia tegorocznej odsłony serii Call of Duty. W rezultacie możemy mieć pewność, że gra już wkrótce zostanie zaprezentowana. Deweloperzy oraz wydawca mogą mieć jednak mały problem – sportowcy za bardzo chwalą się swoim doświadczeniem.

Call of Duty 2019 coraz bliżej. Profesjonalni futboliści sprawdzają grę

Marcus Mariota jest jednym ze szczęśliwców, który otrzymał szansę sprawdzenia gry Infinity Ward. Mężczyzna został zapytany o swoje odczucia dotyczące produkcji i sportowiec najwidoczniej nie przemyślał swoich słów, bo wspomniał, że tytuł jest jak poprzednie odsłony Modern Warfare.

Mało? Sytuację gry skomentował Robert Bowling, który do 2012 roku był Kreatywnym Strategiem oraz Menadżerem Społeczności w Infinity Ward i deweloper również wspomniał o pozycji... Choć w dość nietypowy sposób, ponieważ odpowiedział na zaczepkę jednego z fanów:

„Fan: Zesram się, jeśli to jest Modern Warfare”

Bowling: Lepiej kupuj brązowe spodnie.”

Sytuacja jest o tyle zabawna, że od dawna pojawiają się przecieki, według których Infinity Ward pracuje właśnie nad Call of Duty: Modern Warfare 4. Zdaniem informatorów:

  • Gra ma zawierać killstreaki podobne do Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty Modern Warfare 3
  • Infinity Ward nie przygotowało trybu Battle Royale
  • Call of Duty: Modern Warfare 2 zaproponuje mapy zbliżone do dwóch poprzednich odsłon.
  • Gra ma zaoferować bronie z poprzednich tytułów Infinity Ward.
  • Infinity Ward podobno zrezygnowało także z trybu zombie. Autorzy skupili się na kooperacji, kampanii oraz mają zaoferować wariant podobny do Survival Mode z MW3.

Co warto zobaczyć?

Źródło: https://gamingintel.com/call-of-duty/mw4/bowling-teases-modern-warfare-4-cod-2019/

Tagi: Activision Call of Duty 2019 call of duty: modern warfare 4 Infinity Ward