Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2019 22:00
Call of Duty Black Ops 4 Spectre
683V

Call of Duty: Black Ops 4 z Operacją Spectre. Szczegóły darmowej i płatnej zawartości

Od dzisiaj pierwsi gracze mogą zapoznać się z ogromnym rozszerzeniem do Call of Duty: Black Ops 4. Twórcy przygotowali między innymi kolejnego specjalistę, rozbudowany tryb Battle Royale oraz zapewniają nowe mapy. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Już wkrótce powinniśmy otrzymać konkretne szczegóły dotyczące Call of Duty 2019, ale deweloperzy Call of Duty: Black Ops 4 nadal pracują nad rozwojem ubiegłorocznej strzelanki. Na serwerach gry właśnie wylądowała nowa aktualizacja.

Call of Duty 2019 jest „jak stare Modern Warfare”. Gwiazda NFL wypowiedziała się o grze

Call of Duty: Black Ops 4 zostało rozbudowane i standardowo – na początku z przyjemnościami zapoznają się gracze na PlayStation 4. Operacja Spectre to spory powiew świeżości, ponieważ fani COD-a zapoznają się z między innymi nowym specjalistą, ale mogą także sprawdzić w akcji odświeżony tryb Battle Royale.

Tak nowości zapowiedział Dan Bunting, jeden z szefów studia Treyarch:

„Społeczność wyczekiwała powrotu Spectre’a od dawna, a to zainspirowało nas do zbudowania Operacji Spectre w akcji wokół tego tajemniczego, uwielbianego przez fanów zabójcy i wykonywanej przez niego mokrej roboty. Ta nowa Operacja wprowadza wiele nowych rozwiązań i zabawnych sposobów na rozgrywkę w Black Ops 4, wliczając w to naprawdę ciekawe zmiany w mapie Blackout będące następstwem wprowadzenia Spectre’a – gracze nie mogą przegapić tego wydarzenia!”.

W kilku słowach atrakcje zapowiedział także Mark Gordon, jeden z szefów studia Treyarch:

„Zespół pracował ciężko, by zaoferować prawdziwie różnorodną zawartość w Operacji Spectre w akcji, starając się zagwarantować świeże doznania we wszystkich aspektach rozgrywki w Black Ops 4. Od Spectre’a debiutującego w rozgrywkach wieloosobowych i trybie Blackout, do zmian w designie, które pozwolą nam udostępniać zawartość bardziej regularnie, Operacja Spectre w akcji naprawdę wrzuca ten sezon na wyższy bieg”.

Call of Duty: Black Ops 4 - co otrzymamy? 

“Operacja Spectre w akcji” zawiera sporo darmowej oraz płatnej zawartości. Twórcy odświeżyli niemal całą produkcję, by mieć pewność, że gracze będą chętnie wskakiwać na serwery:

Darmowa nowa zawartość w Operacji Spectre w akcji to m.in.:

  • Nowy zabójczy Specjalista – Dostępny do gry wieloosobowej oraz trybu Blackout, Spectre wprowadza innowacje do rozgrywki w postaci broni białej (Shadow Blade) i wyzwala z graczy wewnętrznych zabójców, którzy umiejętnie zaatakują wyznaczone cele i szybko wyeliminują je cichym zabójstwem. Ten uwielbiany przez fanów Specjalista wyposażony jest również w granat dymny, który nie tylko zapewnia natychmiastową zasłonę, by móc przemieszczać się niewykrytym, ale dodatkowo ujawnia wrogów.
  • Zmiany w trybie Blackout – Spectre zniszczył strukturę tamy (Hydro Dam), powodując masywną powódź i tym samym zmienił otoczenie, wymuszając na graczach adaptację do walki w kłopotliwych pozycjach bojowych. Dodatkowo, użytkownicy odkryją zmiany na mapie Alcatraz, takie jak dodanie łodzi bojowych i wiele innych.
  • Nowy sprzęt na Czarnym Rynku – oferta Czarnego Rynku została odświeżona o zróżnicowane kamuflaże dla broni, stroje, gesty oraz akcesoria powiązane tematycznie z Operacją Spectre w akcji. Wliczają się w to takie bronie jak Tigershark LMG oraz broń biała Nifo’Oti, wszystkie dostępne do odblokowania w ramach poziomów Kontrabandy uzyskiwanych za granie w tryby wieloosobowe.
  • Nowe rozwiązania dla opowieści Zombie – Operacja Spectre w akcji wprowadza nowe bronie na wszystkich mapach Zombie, opcję uzupełnienia klasycznych Eliksirów, jak również tryb Hard Mode w Próbach podczas całego sezonu.

Posiadacze Karnetu Black Ops otrzymają dostęp także do:

  • Nowej mapy do gry wieloosobowej, Masquerade – Średnia mapa osadzona w ambasadzie podczas ataku. Masquerade zostało stworzone do walki na średnim dystansie, a gracze muszą przemykać pomiędzy sklepikami i uliczkami, by dostać się na ufortyfikowany dziedziniec ambasady.
  • Nowej mapy do gry wieloosobowej, Artifact – Większa mapa na odległej wyspie, gdzie łowcy skarbów zlokalizowali i wykopali pradawny artefakt. Lokacja jest wypełniona rozmaitymi formacjami skalnymi, od gejzerów do lodowych jaskiń. Przed graczami zażarta walka na różnych dystansach z wieloma zagrożeniami środowiskowymi znajdującymi się na tej bardzo wertykalnej mapie.
  • Nowej mapy do gry wieloosobowej, WMD – Odświeżona wersja mapy z Call of Duty: Black Ops. WMD to średniej wielkości lokacja zabierająca graczy do aktywnej fabryki produkującej broń. Walka trwa tu zarówno wewnątrz budynków, jak i poza nimi, a konstrukcja mapy pozwala na starcia na różnych dystansach, wspierając tym samym wszystkie typy broni i preferowane style rozgrywki.
  • Nowa postać do trybu Blackout, Wujek Frank – Posiadacze Karnetu Black Ops otrzymują natychmiastowy dostęp do Wujka Franka, znanego także jako starsza wersja Franka Woodsa. Ta ikoniczna, uwielbiana przez fanów postać z Call of Duty: Black Ops II debiutuje w trybie Blackout.

Firma zapowiada także przyszłe atrakcje. Dzisiejsza aktualizacja zwiastuje także coroczne wydarzenie Call of Duty Days of Summer – jest to ograniczony czasowo event, który wprowadzi nowe tryby rozgrywki, elementy personalizacyjne związane z latem oraz nowe akcesoria do zdobycia.

Co warto przeczytać?

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch

Nie przegap