Sniper: Ghost Warrior Contracts "będzie najbardziej realistyczną grą" w gatunku. CI Games jedzie na E3 2019

News
1365V
Sniper: Ghost Warrior Contracts "będzie najbardziej realistyczną grą" w gatunku. CI Games jedzie na E3 2019
Wojciech Gruszczyk | 02.05.2019, 14:58

Twórcy serii Sniper Ghost Warrior przypomną o sobie podczas targów w Los Angeles. CI Games przyjedzie na E3 z nowymi produkcjami i gracze otrzymają szansę sprawdzenia nowego snajpera.

CI Games nie może mówić o wielkim sukcesie Sniper: Ghost Warrior 3. Tytuł zadebiutował w 2017 roku i zgarnął oceny na poziomie 55-59%. Polacy przygotowali szereg aktualizacji, które poprawiły pozycję i jednocześnie zadbali o nową zawartość.

CI Games wyda Röki, Eldest Souls, Tails of Iron i Horae. Szczegóły United Label

Sniper: Ghost Warrior Contracts stawia na realizm

Jeszcze przed E3 odbędzie się duża prezentacja Sniper: Ghost Warrior Contracts – gracze mogą liczyć na pierwszy zwiastun, który zapoczątkuje kampanię promocyjną. Aktualnie nie poznaliśmy wielu informacji dotyczących pozycji i w zasadzie wciąż czekamy na konkrety.

W sprawie gry dla Rzeczpospolitej wypowiedział się Marek Tymiński, prezes CI Games, który zaznacza, że prace nad grą zmierzają w dobrym kierunku i pierwsze opinie są pozytywne:

"Prace nad „Sniper: Ghost Warrior Contracts” przebiegają zgodnie z planem. Nasz zespół przygotował kilka nowości dla serii, w tym między innymi unowocześniony system snajperski, który już wcześniej został dość mocno doceniony zarówno przez graczy, jak i branżowych ekspertów. Sniper: Ghost Warrior Contracts” z pewnością będzie najbardziej realistyczną grą wśród tytułów snajperskich dostępnych na rynku."

Sniper: Ghost Warrior Contracts od dnia premiery ma zapewnić tryb single-player oraz zmagania wieloosobowe. Jednocześnie przygotowane rozwiązania mają zapewnić dłuższą rozgrywkę względem poprzednich odsłon. CI Games planuje pokaz dla dziennikarzy, którzy na początku zobaczą prezentację tytułu w sali kinowej, a później otrzymają możliwość zagrania w produkcję.

Co dalej w CI Games?

Sniper: Ghost Warrior Contracts to nie jedyna niespodzianka szykowana przez CI Games na E3. Firma przygotuje sekcję United Label, gdzie zostaną przedstawione jeszcze dwie gry.

"W specjalnie wydzielonej sekcji United Label nasi goście będą mogli zagrać w dwa projekty, które realizujemy w ramach własnej platformy wydawniczej: „Roki” oraz „Eldest Souls”, a także porozmawiać z ich twórcami."

Jak wiadomo CI Games zajmuje się także wydawaniem tytułów. Firma zamierza systematycznie wrzucać na rynek ciekawe pozycje, które mają osiągać pozytywne rezultaty na całym świecie.

Co warto przeczytać?

Źródło: https://www.rp.pl/Media-i-internet/190429562-CI-Games-odkrywa-karty-Wiemy-co-pokaze-na-targach-w-Los-Angeles.html

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych