Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2019 14:38
Dragon's Dogma: Dark Arisen
1334V

Dragon's Dogma: Dark Arisen doprowadzony na Nintendo Switcha przez Polaków. Gra zbiera pochwały

Na Nintendo Switch wylądowała kolejna świetna produkcja. Gracze mogą zapoznać się z Dragon's Dogma: Dark Arisen, który zbiera pochwały w pierwszych opiniach. Pewną ciekawostką jest na pewno fakt, że za nowe wydanie odpowiadała polska ekipa.

Dragon's Dogma to wielka marka Capcomu. Japończycy wciąż nie zdecydowali się na przygotowanie kontynuacji, ale możemy mieć nadzieję, że wkrótce otrzymamy zapowiedź zupełnie nowej odsłony.

Dragon's Dogma: Dark Arisen na nowej rozgrywce

Dragon's Dogma: Dark Arisen właśnie wylądowało na Nintendo Switchu i za produkcję odpowiada rodzimy QLOC. W sprawie nowej wersji wypowiedział się Adam Piesiak, Dyrektor Generalny QLOC:

„Jesteśmy dumni i zaszczyceni mogąc ponownie pracować nad marką Dragon's Dogma. Przygotowaliśmy już Dragon's Dogma: Dark Arisen na PC, PlayStation 4 i Xboksa One, a teraz jesteśmy bardziej niż szczęśliwi mogąc zaoferować port Nintendo Switcha"

Jest to naprawdę sympatyczna wiadomość, ponieważ Dragon's Dogma: Dark Arisen na nowej platformie zbiera sporo pochwał. W Sieci pojawiają się materiały, które potwierdzają, że gra wygląda i działa naprawdę dobrze.

Warto przeczytać:

Źródło: https://q-loc.com/dragons-dogma-dark-arisen-nintendo-switch-qloc-handled-port/

Tagi: Capcom Dragon's Dogma: Dark Arisen