Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2019 19:08
Super Smash Bros. Ultimate Joker
745V

Super Smash Bros. Ultimate z dużą aktualizacją. Joker, tworzenie aren, edytor wideo

Nintendo nie przestaje zaskakiwać. Firma zadbała o wielką aktualizację do Super Smash Bros. Ultimate, dzięki której gracze stworzą własne areny, wskoczą w buty Jokera z serii Persona, czy też przygotują ciekawe materiały wideo.

Jedna z najlepszych bijatyk aktualnej generacji jest wciąż rozbudowywana. Nintendo ujawniło szczegóły najnowszej aktualizacji, dzięki której wcielimy się w Jokera z Persona 5. Wszystkie rozszerzenia trafią do graczy 18 kwietnia.

Aktualizacja Nintendo Switch do wersji 8.0.0 dostępna

Deweloperzy Super Smash Bros. Ultimate nie tracą czasu. Zespół w końcu pozwoli nam wcielić się w Jokera, ale jednocześnie studio przygotowało ogromną aktualizację 3.0 – pliki zawierają między innymi:

  • Stage Builder: Gracze z dużą wyobraźnią mogą bez ograniczeń personalizować areny w Super Smash Bros. Ultimate dzięki nowemu trybowi Stage Builder. Używając narzędzi wewnątrz gry, gracze mogą dodawać ruchome platformy, obrotowe pułapki i inne wyjątkowe funkcje do swoich własnych aren. Grając w trybie handheld, początkujący projektanci mogą nawet używać dotykowego ekranu, aby bez przeszkód rysować i kreować, oraz używać przedniej i tylnej warstwy, aby jeszcze bardziej urozmaicić dekorację areny. Zaprojektowane areny będą dostępne w wyborze Stage Select i mogą być udostępniane online poprzez nową usługę Smash World w aplikacji Nintendo Switch Online na smartphony.
  • Edit Video: widea z gry Super Smash Bros. Ultimate, które były zapisywane na konsoli Nintendo Switch można teraz łączyć w zabawne prezentacje. Można dodawać napisy i efekty dźwiękowe, aby spersonalizować wideo, które może być następnie odesłane, by dzielić się nim ze światem poprzez nową usługę Smash World w aplikacji Nintendo Switch Online na smartphony.
  • Smash World: Gracze mogą oglądać udostępniane widea i pobierać areny stworzone w Stage Builder dla Super Smash Bros. Ultimate w Smash World, nowej usłudze w aplikacji Nintendo Switch Online. W Smash World gracze mogą oglądać polecane widea, a nawet pobrać spersonalizowane areny, udostępniane przez innych online, co daje im więcej możliwości na dzielenie się swoimi doświadczeniami w Super Smash Bros. Ultimate z przyjaciółmi.

Challenger Pack 1: Joker zawierający Jokera, arenę Mementos oraz muzykę z serii Persona jest do nabycia za €5.99, ale gracze mogą również kupić Fighters Pass za sugerowaną cenę €24.99, który da im dostęp do Jokera oraz pozostałych czterech nadchodzących zestawów.

Zawartość aktualizacji wersji 3.0 gry Super Smash Bros. Ultimate będzie dostępna za darmo.

Tagi: Bandai Namco Nintendo Super Smash Bros. Ultimate