Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2019 08:00
Dragon's Dogma: Dark Arisen gameplay z Nintendo Switch
1017V

Dragon's Dogma: Dark Arisen na nowej rozgrywce. Capcom pokazuje wersję z Nintendo Switch

Capcom w ostatnich miesiącach promował głównie Resident Evil 2, Devil May Cry 5, Onimusha Warlords, ale najwyższy czas na kolejny projekt. Studio pokazało najnowszą wersję Dragon's Dogma: Dark Arisen, która zmierza na Nintendo Switcha.

Nintendo Switch to idealna platforma dla najróżniejszych kotletów, więc Capcom postanowił sięgnąć nawet po Dragon's Dogma: Dark Arisen. Tytuł zawędruje na kolejny sprzęt już 23 kwietnia.

Nintendo Selects - 3 nowe gry w ofercie USA

Najnowszy odcinek CapcomTV był poświęcony właśnie Dragon's Dogma: Dark Arisen. Twórcy postanowili opowiedzieć o tytule, a nawet pozwolili spojrzeć na długi fragment rozgrywki. Gra na sprzęcie Nintendo wygląda przyzwoicie – na pewno warto zwrócić uwagę na dynamiczną akcję, z której ten tytuł jest znany od premiery na między innymi PlayStation 4.

Japończycy pokazali również specjalne wydanie – aktualnie nie potwierdzono, czy pakiet zawędruje na Zachód, ale zainteresowani otrzymają grę, soundtrack na płycie oraz specjalny medalion.  

Czy warto sięgać po Dragon's Dogma: Dark Arisen na Nintendo Switch? Fani gatunku oraz serii nie powinni raczej się zastanawiać, bo autorzy zapewnią sporą zawartość (wszystkie DLC), a jednocześnie pozwolą nam eliminować przeciwników w każdym miejscu. Szykuje się miazga!

Źródło: YouTube.com

Tagi: