Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2019 22:30
Gears 5 tryb sieciowy bohaterka
770V

Gears 5 otrzyma dużą prezentację trybu sieciowego. Twórcy zapowiedzieli wydarzenie

The Coalition szykuje się do premiery Gears 5. Gra jeszcze w tym roku zadebiutuje na dwóch platformach, a jednym z oferowanych trybów rozgrywki będzie rozbudowany multiplayer. Twórcy postanowili przedstawić zmagania na specjalnym wydarzeniu.

9 czerwca odbędzie się konferencja Microsoftu na E3. Dość niespodziewanie na tym wydarzeniu nie zobaczymy prezentacji trybu sieciowego z Gears 5, ponieważ firma postanowiła opublikować szczegóły multiplayera dopiero po kilku dniach.

Gears 5 może otrzymać tryb Battle Royale

14 czerwca podczas Eleague Gears Summer Series: The Bonds and Betrayals of Brotherhood odbędzie się pełny pokaz zmagań multiplayer z Gears 5. Autorzy opowiedzą o rywalizacji i pozwolą spojrzeć na czysty gameplay.

Należy tutaj na pewno zaznaczyć, że TBS przygotowuje sześcioodcinkową serię, która będzie emitowana latem i skupi się na sześciu graczach związanych z serią Gears of War. W tej sytuacji szykuje się niezwykłe show, obok którego nie będziemy mogli przejść obojętnie.

Co pojawi się na E3?

Możemy przypuszczać, że podczas konferencji otrzymamy datę premiery Gears 5, pewnie spojrzymy na zwiastun lub zerkniemy na fragment kampanii, ale najwidoczniej Microsoft nie zamierza skupić się wyłącznie na kilku grach i z tego powodu niektóre elementy będą publikowane w innych miejscach.

Warto przeczytać:

Źródło: https://venturebeat.com/2019/04/16/gears-5-multiplayer-to-debut-in-new-eleague-tv-series-on-tbs/

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition

Nie przegap