Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2019 22:15
data premiery i szczegóły filmu minecraft
793V

Film Minecraft ma datę premiery. Znamy szczegóły historii

Twórcy Minecrafta rozpoczęli wielkie odliczanie. Pełnometrażowy film fabularny w uniwersum Microsoftu ma w końcu datę premiery i dodatkowo poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące fabuły.

Minecraft wciąż notuje kapitalne rezultaty, więc nic dziwnego, że Microsoft zamierza wycisnąć z tej marki dosłownie wszystkie soki. Powstaje już film, który ma zapewnić wyjątkowe wrażenia wszystkim fanom tego uniwersum.

Microsoft potwierdza przyjazd na E3 2019!

4 marca 2020 roku odbędzie się premiera filmu Minecraft. Do tego wydarzenia pozostało „tylko” 1053 dni i tym samym około 34 miesiące... Ale już teraz znamy pierwsze szczegóły, by móc z uśmiechem na ustach wyczekiwać na produkcję.

Scenarzyści przedstawią historię, w której nastolatka wraz z grupą poszukiwaczy przygód musi powstrzymać Ender Dragona, który zamierza zniszczyć Overworld. Brzmi bardzo... Typowo? Twórcy nie ukrywają, że ich celem jest „stworzenie filmu dla graczy”.

Za Minecrafta w roli reżysera będzie odpowiadał Peter Sollett („Sekta”, „Podnieś głos”, „The Village”), a w całym projekcie pomoże także Warner Bros., który zajmie się odpowiednim ułożeniem wszystkich klocków.

Źródło: https://www.minecraft.net/en-us/article/the-minecraft-movie-is-just-around-the-corner

Tagi: 4J Studio / Mojang Microsoft Game Studios minecraft

Nie przegap