Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2019 23:45
Splinter Cell na Xbox One
1509V

Ninja Gaiden 2 i seria Splinter Cell na Xbox One. Gry wykorzystują moc Xbox One X

Microsoft nie zapomina o Wstecznej Kompatybilności. Firma właśnie potwierdziła zestaw nowych produkcji z Xbox 360, które są od dzisiaj dostępne na Xbox One. Dodatkowo nowe produkcje korzystają z mocy Xbox One X.

Ostatnio nie otrzymywaliśmy wielu pozytywnych informacji dotyczących Wstecznej Kompatybilności, ale usługa jest wciąż rozwijana. Microsoft właśnie zaoferował posiadaczom Xbox One kilka świetnych gier.

Xbox One S All-Digital Edition oficjalnie!

Gigant z Redmond potwierdził świetną wiadomość dla wszystkich sympatyków marki Ninja Gaiden – Ninja Gaiden 2 jest od dzisiaj dostępny na Xbox One dzięki Wstecznej Kompatybilności i produkcja jednocześnie wykorzystuje moc Xbox One X. Potęga „X” została również ujarzmiona, by upiększyć Fable II i Fable III – gry już wcześniej były we wstecznej.

Microsoft nie zapomina o marce Splinter Cell – Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, Splinter Cell: Blacklist i Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent były już wcześniej dostępne we Wstecznej Kompatybilności, ale teraz wszystkie trzy tytuły skorzystają z mocy Xbox One X.

Tagi: Ninja Gaiden 2 splinter cell wsteczna kompatybilność Xbox 360 Xbox One