Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2019 22:00
Star Wars Jedi: Fallen Order z elementami sieciowymi
1182V

Star Wars Jedi: Fallen Order otrzyma elementy sieciowe. Gracze podejrzewają najazdy znane z Dark Souls

Za 212 dni odbędzie się premiera Star Wars Jedi: Fallen Order. Twórcy nie ukrywają, że produkcja skupi się na opowieści, ale najwidoczniej zespół nie zapomniał o małych, sieciowych dodatkach. Informacje dotyczące „opcjonalnych” elementów zdradził PlayStation Store.

Star Wars Jedi: Fallen Order to najnowsza produkcja Respawn Entertainment. Deweloperzy postanowili przygotować fabularną produkcję dla pojedynczego gracza, która nie otrzyma trybu multiplayer oraz mikrotransakcji.

Star Wars: Knights of the Old Republic jako film lub serial?

Co przygotowali dla nas twórcy Star Wars Jedi: Fallen Order?

Nie możemy oczekiwać konkretnych, sieciowych zmagań w Star Wars Jedi: Fallen Order, ale najwidoczniej tytuł otrzyma pewne dodatkowe elementy. Na PlayStation Store pojawiły się informacje o grze i wśród szczegółów widnieje: „Online Play (Optional)”.

Firma podkreśla, że sieciowe funkcje są objęte regulaminem PlayStation Network, jednak nie otrzymaliśmy większych szczegółów dotyczących dodatkowego wariantu zabawy.

W wielu wcześniejszych informacjach dotyczących Star Wars Jedi: Fallen Order pojawiało się nawiązanie do Sekiro: Shadows Die Twice, ponieważ oba tytuł mają posiadać podobno zbliżony system walki. To właśnie z tego powodu w Sieci nie brakuje głosów, według których pozycja Respawn Entertainment może skupić się na kampanii single-player, ale jednocześnie deweloperzy mogą zapewnić najazdy na inne światy znane z serii Dark Souls. Są to oczywiście domysły, ale pewnie znaleźliby się chętni na takie atrakcje.

Warto przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/star-wars-jedi-fallen-order-has-optional-online-play

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Fallen Order