Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.04.2019 13:27
Star Wars: Knights of the Old Republic
662V

Star Wars: Knights of the Old Republic jako film lub serial? Coś jest na rzeczy

O przeniesieniu Star Wars: Knights of the Old Republic na filmowy ekran lub serialowe pole mówi się od dłuższego czasu. I wygląda na to, że w tym temacie coś faktycznie się dzieje.

Stara Republika to okres w świecie Gwiezdnych wojen, na który fani patrzą wyjątkowo ciepło. Będąc graczem, ciężko jest się temu dziwić. Obie odsłony są nie tylko jednymi z najlepszych w gatunku, ale też śmiało mogą kandydować do miana najlepszych gier wszech czasów.

The Mandalorian. Nowy serial Disneya z datą premiery i informacjami

Od pewnego czasu krążyły plotki, że Disney także spogląda na Starą Republikę, zastanawiając się co z nią zrobić w sprawie filmów lub seriali. Kathleen Kennedy zapytana przez dziennikarza MTV News o ten temat zaskakująco przyznała, że coś jest na rzeczy. Studio nad czymś pracuje, ale jeszcze nie sprecyzowano, czy będzie to film, czy może serial, który trafi na platformę Disney+.

Plotka o serialu pojawiła się kilka tygodni temu. Wtedy mówiono, że Disney będzie ekranizował gry. Kennedy temu zaprzeczyła, podkreślając raz jeszcze, że nic nie jest sprecyzowane. Więc możemy dostać zarówno ekranizację gry, jak i opowieść inspirowaną tytułami Bioware i Obsidian.

Niezależnie jednak od drogi, jaką obierze studio, plany powinny wzbudzić u fanów Gwiezdnych wojen szybsze bicie serca. Jeśli kogoś Stara Republika kręci, to pozostaje mu jedynie MMO lub zabawa w Star Wars: Galaxy of Heroes, gdzie aktualnie Revany i Darth Malak stanowią o sile.

dzięki za informację RasMass

Źródło: MTV News

Tagi: Disney star wars star wars: knights of the old republic

Nie przegap