Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.11.2018 08:26
Fallout 76. Maszerując przez Pustkowia. Porównanie rozmiarów mapy z Fallout 4
1680V

Fallout 76. Maszerując przez Pustkowia. Porównanie rozmiarów mapy z Fallout 4

Bethesda wielokrotnie chwaliła się, że rozmiary świata w Fallout 76 są wielokrotnie większe od Fallout 4. Redakcja IGN postanowiła zweryfikować te hasła.

Start w jednym rogu mapy i podróż po przekątnej do drugiego jej końca. Redaktorzy IGN postanowili sprawdzić, ile dokładnie czasu zajmuje przemaszerowanie od granic mapy w Fallout 4 i Fallout 76 (oczywiście w becie, ale tu nie powinno się nic zmienić względem sklepowego wydania gry).

Wyniki tego testu są następujące: przejście mapy w Fallout 4 zajmuje 21 minut i 36 sekund. By dotrzeć do granicy świata w Fallout 76 trzeba natomiast poświęcić na to 33 minuty i 17 sekund. Test może nie jest idealny, bo gracz musiał w niektórych momentach oddać kilka strzałów do napotkanych wrogów. Mimo wszystko filmik daje niezły pogląd na realne rozmiary Fallout 76.

Niestety beta Fallout 76 sprawia graczom pewne problemy (również na PC), o czym pisaliśmy wczoraj. Pozostaje trzymać kciuki, że deweloperom uda się wprowadzić zmiany na ostatnią chwilę - w końcu do premiery zostało już tylko kilkanaście dni.

 

Warto też sprawdzić trochę gameplayu z bety. Gra została w tym przypadku odpalona na high-endowym PC, w rozdzielczości 4K i w 60 fps.

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76

Nie przegap