Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.09.2017 10:48
Pathologic - remake chorej gry na nowym nagraniu
530V

Pathologic - remake chorej gry na nowym nagraniu

Pathologic, a teraz właściwie Pathologic 2 to remake niepokojącego i kultowego już w niszowych kręgach horroru o pladze. W Sieci pojawiło się nowe wideo i gra na ten moment wygląda... świetnie!

Pathologic - pisaliśmy o tej grze ostatnim razem w marcu. Wtedy to pojawiła się darmowa wersja próbna, która pozwala na sprawdzenie jak prezentuje się wczesna wersja odnowionej gry. Dowiedzieliśmy się wtedy też, że gra ma pojawić się jeszcze pod koniec tego roku, również na PlayStation 4.

Pathologic - kultowy horror wkrótce na PlayStation 4

Dzisiaj możemy rzucić na postępy prac nad nową wersją Pathologic. Oryginał pochodzi z 2005 roku i mimo iż bardzo spodobał się graczom, to tyczy się to atmosfery, klimatu - pod kątem technicznym gra pozostawiała sporo do życzenia. Nowa wersja to coś więcej niż nowa grafika - to gra stworzona całkowicie od nowa, na podstawie tej samej wizji. Teraz możemy zerknąć na postęp prac i wygląda to naprawdę cudnie. Chory klimat aż wylewa się z ekranu.

Remake Pathologic jako Pathologic 2 - 5 minut rozgrywki

Nie wiadomo jeszcze kiedy gra do nas trafi, ale przypuszczalnie będzie to końcówka tego roku. Przy okazji twórcy zmienili nazwę projektu na Pathologic 2. Czym będzie ta gra? To horror rozgrywający się w otwartym świecie - ściślej mówiąc mieście dotkniętym plagą. Naszym celem będzie walka o przetrwanie - żeby się to udało będziemy musieli zmierzyć się z zagrożeniem ze strony ludzi oraz zdobyć antidotum. No i zmieścić się w czasie, bo ten będzie ograniczony.

Tagi: Ice-Pick Lodge Pathologic playstation 4 tiny build games wideo

Nie przegap