Blizzard Arcade Collection

Blizzard Arcade Collection

10,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 10.0
XONE -
NS -
PC 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Blizzard Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Kolekcje
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.02.2021
Europa:
19.02.2021
Producent:
Blizzard Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Kolekcje
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.02.2021
Europa:
19.02.2021

Blizzard Arcade Collection - opis gry

Blizzard Arcade Collection to wydanie zbiorcze z trzema klasycznymi grami studia Blizzard Entertainment. Składanka ukazała się na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Blizzard Arcade Collection oferuje trzy gry w wersji Definitive Edition:

The Lost Vikings

Fabuła kręci się wokół trzech tytułowych “zagubionych wikingów”, których pewnego razu porywa Tomator, władca kosmicznego imperium potrzebujący nowych atrakcji do swojego międzygalaktycznego zoo. Owi wikingowie (Erik, Olaf, Baleog), nie godząc się na ten los, postanawiają uciec, jednak droga prowadząca do domu nie będzie łatwa. Przeszkodzą im nie tylko mniej lub bardziej cudaczne istoty, ale również szereg innych trudności.

The Lost Vikings to scrollowany, dwuwymiarowy platformer. Gra podzielona jest na levele, podczas których kierujemy poczynaniami trzech wspomnianych wyżej bohaterów. Każdy z nich posiada jakąś specjalną zdolność.

Wersja Definitive Edition oferuje nowe levele i cutscenki.

Rock n' Roll Racing

Rock N Roll Racing to gra wyścigowa, gdzie typowa dla gatunku rozgrywka została wzbogacona o mechanikę strzelania, przy czym nie da się wyeliminować wroga, a po wyczerpaniu jego paska zdrowia odradza się on po kilku sekundach w miejscu, w którym pozbawiono go życia. W ramach "fabuły" opowiedziana jest historia kierowcy, który to pnie się po szczeblach kariery, przemieszczając się po dywizjach oraz planetach. Jeśli zajmie miejsce na podium, dostaje za to nagrodę finansową, która to może zostać spożytkowana na uzupełnienie uzbrojenia.

Wersja Definitve Edition oferuje multiplayer dla czterech osób i zmienne warunki pogodowe podczas rywalizacji.

Blackthorne (aka Blackhawk)

Głównym bohaterem gry jest Kyle “Blackthorne” Vlaros, syn króla Androth, który po dwudziestu latach spędzonych na Ziemi udaje się na Tuul, by dokonać zemsty na Sadracu. Jeśli chodzi o rozgrywkę, produkcja Blizzard to dwuwymiarowe action-adventure. Tytuł przypomina gry w rodzaju Prince Persia. Podczas zmagań eksplorujemy zróżnicowane lokacje przypominające trochę labirynty, w których nie brakuje walk, rozwiązywania łamigłówek czy omijania przeszkód.

Podstawową bronią na wyposażeniu Kyle’a jest strzelba (shotgun), którą można z czasem usprawniać. Potrafi się on również posługiwać się bombami. Służą one tylko do rozprawy z nieprzyjaciółmi, ale też np. do niszczenia niektórych obiektów i drzwi.

Standardowo na przejście czekają tu cztery lokacje (składające się z pomniejszych lokacji). W wersji Definitive Edition dostępna jest też piątą. 

Wideo - Blizzard Arcade Collection

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper