Blaster Master Zero Trilogy: MetaFight Chronicle

Blaster Master Zero Trilogy: MetaFight Chronicle

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Inti Creates
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
29.07.2021
Producent:
Inti Creates
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
29.07.2021

Blaster Master Zero Trilogy: MetaFight Chronicle - opis gry

Blaster Master Zero Trilogy: MetaFight Chronicle to wydanie zbiorcze trzech gier z serii Blaster Master Zero. Składanka ukazała się na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Za jej produkcję odpowiadało Inti Creates.

Blaster Master Zero

Głównym bohaterem jest tutaj Jason Frudnick, młody geniusz specjalizujący się w dziedzinie robotyki. Pewnego dnia odkrywa on tajemnicze stworzenie przypominające żabę, któremu daje na imię Fred i poddaje obserwacji. Niedługo potem w jego laboratorium dochodzi do incydentu. Pojawia się portal, do którego wskakuje Fred, a za nim Jason. Główny bohater w efekcie trafia do podziemnego świata, a konkretnie do jaskini, w której odnajduje nowoczesny pojazd bojowy SOPHIA III.

Unikalną cechą rozgrywki jest to, że składa się ona z dwóch integralnych części. Możemy więc prowadzić wspomniany pojazd albo -- jeśli sytuacja tego wymaga -- wejść w buty głównego bohatera. Zmienia się wówczas perspektywa. W przypadku pojazdu akcja jest scrollowana, natomiast gdy wcielamy się w Jasona kamera zawieszona jest nad nim, co przypomina trochę klasyczne odsłony serii The Legend of Zelda.

Blaster Master Zero II

Akcja ‘dwójki’ rozgrywa się po “prawdziwym zakończeniu” poprzednika. Ciało Eve, jednej z bohaterek, zostaje zaatakowane przez zmutowane komórki. Jeśli nie otrzyma ona wystarczająco szybko pomocy, czeka ją pewna śmierć. Jak się okazuje, jest jednak jedno wyjście. Lekarstwo może znajdować się na planecie Sophia, skąd pochodzi Eve i pojazd, z którego korzysta Jason.

Rozgrywka nie uległa drastycznym zmianom względem poprzednika, ale mimo to twórcy zaimplementowali kilka zauważalnych zmian. Jedna z nich tyczy się konstrukcji tutejszego świata, a raczej wszechświata. Gra składa się z pewnej liczby stref, a jedna taka strefa to zwykle jeden główny świat i kilka pomniejszych (niektóre z nich są opcjonalne i należy je odblokować). 

Blaster Master Zero III

Blaster Master Zero III to ostatnia odsłona serii. Głównym bohaterem wciąż pozostaje Jason Frudnick, który ponownie przybywa na planetę Sophia, gdzie rozpoczęła się jego przygoda.

Nowości 

Składanka oferuje wszystkie DLC wydane do dwóch pierwszych części serii, a także voice-acting.

Wideo - Blaster Master Zero Trilogy: MetaFight Chronicle

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper