Oddworld Collection

Oddworld Collection

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Oddworld Inhabitants
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Kolekcje
Premiery
Świat:
27.05.2021
Europa:
27.05.2021
Polska:
25.06.2021
Producent:
Oddworld Inhabitants
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Kolekcje
Premiery
Świat:
27.05.2021
Europa:
27.05.2021
Polska:
25.06.2021

Oddworld Collection - opis gry

Oddworld Collection to wydanie zbiorcze trzech gier z serii Oddworld. Składanka ukazała się na konsoli Nintendo Switch. Za jej przygotowanie odpowiadała firma Microids.

Składanka Oddworld Collection oferuje trzy gry:

Oddworld: New N' Tasty!

Głównym bohaterem gry jest ponownie tytułowy Abe przynależący do rasy Mudokonów, która pracuje w produkującej żywność fabryce RuptureFarms. Pewnego razu Abe odkrywa, że on i jego kochani bracia mają stać się kolejnym, flagowym produktem firmy oferowanym społeczności zamieszkującej świat Oddworlda. Ich mięso ma posłużyć do produkcji lodów. W takiej sytuacji nie ma się nad czym długo zastanawiać - trzeba brać nogi za pas i spróbować uratować jak największą ilość swoich niezbyt rozgarniętych towarzyszy.

Oddworld: Munch's Oddysee HD

Munch’s Oddysee to kontynuacja pierwszych dwóch odsłon serii Oddworld - Abe’s Oddysee i Abe’s Exoddus. Po wydarzeniach tam ukazanych wydawać by się mogło, że wszystko zmierza ku lepszemu. Rasa Abe'a jest wolna, a łowcy niewolników dostali nauczkę. Niestety, na horyzoncie rysują się nowe kłopoty. Abe, jako zbawca Muddokonów, po raz kolejny przekonuje się, że od misji, jaka spadła na jego barki zależy bardzo dużo. Przy okazji pomaga on głównemu bohaterowi gry - Munchowi - ostatniemu przedstawicielowi rasy Gabbitów. Jednym z ich zadań jest ocalenie jego gatunku poprzez odnalezienie ostatnich jaj niemalże w całości wytrzebionego gatunku.

Oddworld: Stranger's Wrath HD

Głównym bohaterem gry jest tytułowy nieznajomy, który przemierza fantastyczny świat przypominający Dziki Zachód, trudniąc się łapaniem wszelkiego rodzaju zbirów, za którymi rozesłano listy gończe. Bardzo ważnym elementem fabuły jest sam świat, po którym w ciele łowcy głów porusza się gracz. Za pomocą pięknych i klimatycznych krajobrazów autorzy prowadzą gracza do starych fabryk, górzystych krain, zamków, miasteczek rodem ze spaghetii westernów czy na spalone słońcem pustkowia. Pod względem rozgrywki Oddworld: Stranger's Wrath HD jest hybrydą platformówki TPP (skakanie po platformach, pływanie, wspinaczka), skradanki (eliminowanie wrogów w otwartej walce, bądź z ukrycia) i pierwszoosobowej strzelaniny.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper