Crash Bandicoot - Crashiversary Bundle

Crash Bandicoot - Crashiversary Bundle

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Toys for Bob / Beenox
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Platformowa,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
21.07.2021
Europa:
21.07.2021
Producent:
Toys for Bob / Beenox
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Platformowa,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
21.07.2021
Europa:
21.07.2021

Crash Bandicoot - Crashiversary Bundle - opis gry

Crash Bandicoot - Crashiversary Bundle to kolekcja pięciu gier z serii Crash Bandicoot. Składanka ukazała się na konsoli Nintendo Switch. 

W skład Crash Bandicoot - Crashiversary Bundle wchodzi:

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

N-Sane Trilogy to remake trzech pierwszych części serii Crash Bandicoot, w związku z czym mamy tu do czynienia z trzema grami. Każda z nich posiada inną fabułę, choć w rzeczywistości historie mają tu charakter czysto pretekstowy. Podczas zabawy wcielamy się w postać tytułowego Crasha, jamraja pasiastego. W pierwszej części jest on obiektem eksperymentów przeprowadzanych przez doktora Neo Cortexa, który chce stworzyć armię posłusznych mu zwierzaków. W wyniku pewnych splotów okoliczności Crashowi udaje się uciec, ale na miejscu zostaje jego dziewczyna, Tawna, którą ten rusza odbić. ‘Dwójka’ jest bezpośrednią kontynuacją pierwowzoru. Tym razem Crash wchodzi w sojusz z pokonanym uprzednio Cortexem. Musi zdobyć 25 kryształów mających uratować Ziemię przed zagładą. W ‘trójce’ natomiast głównym złym jest maska Uka Uka, a Crash żeby ją powstrzymać podróżuje przez różne epoki historyczne.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas to bezpośrednia kontynuacja Crash Bandicoot 3: Warped. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach tam przedstawionych. Szaleni naukowcy doktor Neo Cortex i doktor N. Tropy oraz maska Uka Uka zostają uwięzieni w alternatywnym wymiarze, lecz po niezliczonej liczbie prób udaje im się w końcu wydostać na wolność. Ta ucieczka ma swoje poważne konsekwencje - odsłania bowiem multiwersum, czyli wszystkie możliwe wszechświaty. Mając je na wyciągnięcie ręki, antagoniści snują plany ambitnych międzywymiarowych podbojów. Przeszkodzić im w tym mogą tylko Crash i Coco.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas to, podobnie jak klasyczne odsłony serii, platformówka w stylu nazywanym 2,5D. Otoczenie i modele postać są tu wprawdzie trójwymiarowe, ale nasi podopieczni poruszają się tylko po wyznaczonej przez twórców ścieżce.

Crash Team Racing Nitro Fueled

Crash Team Racing Nitro Fueled w odróżnieniu od powyższych to nie platformer, tylko kart racer. Mamy tu do czynienia z typowymi cechami gatunku, takimi jak zręcznościowy model jazdy, wymyślne tory, kolorowy styl graficzny czy porozmieszczane na trasach (w skrzyniach) dopałki wszelkiej maści, które mogą nam ułatwić lub też uprzykrzyć życie, jeśli dorwie się do nich rywal.

W Nitro-Fueled dostępnych jest kilka wariantów rozgrywki: Adventure, Time Trial, Arcade, Versus i Battle. Tryb Przygodowy (Adventure) dostępny jest w dwóch wariantach: jeden to klasyczna wersja z Crash Team Racing, drugi – zwany  Nitro-Fueled Mode – umożliwi modyfikowanie postaci oraz pojazdów. Zmieniać można dla przykładu różne części gokartów, a także naklejki. 

W grze dostępnych jest 31 torów - 18 z Crash Team Racing i 13 z Crash Nitro Kart. Co więcej, do tego dochodzą też areny w trybie Battle (jest ich dwanaście).

Wideo - Crash Bandicoot - Crashiversary Bundle

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper