Super Monkey Ball: Banana Mania

Super Monkey Ball: Banana Mania

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sega
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.10.2021
Europa:
05.10.2021
Producent:
Sega
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.10.2021
Europa:
05.10.2021

Super Monkey Ball: Banana Mania - opis gry

Super Monkey Ball: Banana Mania to wydanie zbiorcze zremasterowanych trzech pierwszych części serii Super Monkey Ball. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. 

Rozgrywka - Super Monkey Ball: Banana Mania

Super Monkey Ball: Banana Mania oferuje zawartość trzech gier: Super Monkey Ball, Super Monkey Ball 2 i Super Monkey Ball Deluxe (ta ostatnia także była swego rodzaju wydaniem zbiorczym z dodatkiem zupełnie nowej zawartości). Łącznie jest to więc ponad trzysta plansz i labiryntów oraz dwanaście minigier.

Główne założenia zabawy we wszystkich trzech grach są takie same. Kontrolujemy w nich małpkę zamknięta w przezroczystej kuli, której zadaniem jest przebrnąć z jednego końca planszy na drugi. Na przejściu levelu wyznaczony jest limit czasowy (przeważnie 60 sekund). Próba kończy się wpadką jeśli nie wyrobimy się przed jego upływem lub zlecimy w przepaść. Po drodze małpiszon może zbierać banany, które nabijają licznik punktów i dostarczają nowych żyć.

Pierwsza część Super Monkey Ball posiada tryb główny, tryb party game (z trzema wariantami zabawy) otrzy minigierki. “Dwójka” dodaje do tego Story Mode, gdzie przejście czeka dziesięć tematycznie zróżnicowanych światów po dwadzieścia leveli każdy (choć wystarczy przejść tylko połowę, by przeskoczyć do następnego ‘zestawu’). Do tego dochodzi też Challenge Mode, czyli wyzwania. W nim próbujemy przebić się przez ponad dwieście leveli, które podzielono na grupy w zależności od stopnia trudności. W odróżnieniu od trybu fabularnego w Challenge nie dysponujemy nieograniczoną liczbą żyć.

Multiplayer pozwala grać maksymalnie czterem osobom jednocześnie. Twórcy zaimplementowali ponadto sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami graczy z całego świata oraz dodali pewną liczbę nowych postaci niedostępną w pierwowzorach. 

Wideo - Super Monkey Ball: Banana Mania

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper