PS Store i nowa wyprzedaż - najlepsze gry w rekordowo niskich cenach

PS Store i nowa wyprzedaż - najlepsze gry w rekordowo niskich cenach

Mateusz Wróbel | 01.12.2020, 21:30

Na PS Store pojawiła się kolejna promocja, która potrwa do 23 grudnia bieżącego roku. W rozwinięciu znajdziecie czternaście tytułów w rekordowo niskich cenach, którymi warto zainteresować się w pierwszej kolejności.

Control

Control opowiada historię Jesse Faden, czyli kobiety posiadającej nadprzyrodzone zdolności. Trafia ona do Fedelarnego Biura Kontroli, w którym mają miejsce bardzo dziwne rzeczy. Zadaniem odbiorcy jest poznanie tajemnicy krążącej po ośrodku i stawienie czoła sile określanej Sykiem.

Control na PS Store - 74,40 zł

Metro Exodus Gold Edition

Metro Exodus (Gold Edition) kontynuuje historię Artema należącego do Zakonu Sparty. Po spędzeniu paru lat w moskiewskim metrze bohater, wraz ze swoimi sojusznikami, udaje się na zewnątrz, aby zapewnić przestraszonym rosyjskim mieszkańcom nowy dom. Tylko od naszych poczynań zależy, czy uda mu się tego dokonać. Dodatkowo, edycja Gold oferuje dwa fabularne rozszerzenia: Sam's Sotry oraz The Two Colonels, które łącznie oferują 5-7 godzin rozgrywki.

Metro Exodus Gold Edition na PS Store - 80,70 zł

Death Stranding

Najnowsze "dziecko" Hideo Kojimy - Death Stranding - podzieliło fanów gier wideo, ponieważ nie każdemu odbiorcy przypadły innowacyjne elementy, tudzież funkcje, które zaimplementował do rzeczonej produkcji Japończyk. Zainteresowani wcielają się w Sama Bridgesa, który w czasach postapokaliptycznych 

Death Stranding na PS Store - 79 zł

Dishonored 2

Dishonored 2 rozgrywa się piętnaście lat po "jedynce". Ponownie możemy wcielić się w Corvo Attano, protagonistę poprzedniej części, lub śledzić akcję z oczu Emily Kadwin, córki cesarzowej. Pozycja od studia Arkane daje nam sporo swobody w kwestii wyboru własnego stylu gry - możemy skradać się na każdym kroku lub zabijać każdego, kto tylko stanie nam na drodze.

Dishonored 2 na PS Store - 23,70 zł

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

The Dark Pictures: Man of Medan to interaktywna opowieść, w której lwia część zmagań sprowadza się do oglądania filmików przerywnikowych, podczas których często musimy brać udział w sekwencjach QTE. Pierwsza część antologii od twórców Until Dawn koncentruje się na piątce przyjaciół muszących poradzić sobie z nowym zagrożeniem siejącym spustoszenie na wraku okrętu z II wojny światowej.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan na PS Store - 39 zł

MediEvil

MediEvil (2019) to wierny remake pierwowzoru. Ponownie wcielamy się w rycerza sir Daniela Fortesque, który ginie w nieprzyjemnych okolicznościach. Po ponad 100 latach protagonista wstaje z grobu i próbuje odzyskać swój honor walcząc z siłami czarnoksiężnika o imieniu Zarok.

MediEvil na PS Store - 62 zł

Little Nightmares

Coś dla fanów logiczno-zręcznościowych gier? Zdecydowanie Little Nightmares, w której wcielamy się w małą dziewczynkę o imieniu Six. Musi ona znaleźć drogę i uciec z miejsca, do którego tajemniczo trafiła. Produkcję wyróżnia bardzo ładna stylistyka oraz przemyślane łamigłówki.

Little Nightmares na PS Store - 21 zł

Dragon Age Inkwizycja: Gra Roku

Dla niektórych Dragon Age: Inkwizycja to totalny gniot, a z kolei dla innych jeden z lepszych RPG-ów, który starcza na nawet 150 godzin zabawy. Trzecia odsłona serii od BioWare rozgrywa się na kontynencie Thedas, którego mieszkańcy muszą uporać się z wyrwami pomiędzy wymiarami. Jedną z osób, które je rozumie jest stworzony przez nas bohater. Co więcej, edycja Gry Roku oferuje trzy spore rozszerzenia fabularne: "Zstąpienie", "Intruz" oraz "Szczęki Hakkona".

Dragon Age Inkwizycja: Gra Roku na PS Store - 28,52 zł

Titanfall 2: Edycja Ultimate

Titanfall 2 jest jedną z najbardziej niedocenionych gier, mimo tego, iż tryb sieciowy ekipa Respawn Entertainment dopracowało do perfekcji. Dodatkowo, w tytule mamy do czynienia także z krótką opowieścią fabularną, która przenosi nas na obce planety, na których musimy uporać się najczęściej z falami nieprzyjaciół. Duży nacisk położono na elementy zręcznościowe podczas przechodzenia kampanii.

Titanfall 2: Edycja Ultimate na PS Store - 21,08 zł

Thief

Thief rozgrywa się w steampunkowym mieście. Akcję śledzimy z oczu Garretta, który - za pomocą wszelakich technik i swoich umiejętności - musi skrócić rządzącego żelazną ręką Barona. Twórcy skupili się przede wszystkim na elementach skradankowych.

Thief na PS Store - 7,90 zł

Tomb Raider: Definitive Edition

Tomb Raider: Definitive Edition to reboot marki, nad którą pieczę sprawuje obecnie Crystal Dynamics we współpracy z Square Enix. Deweloperzy zaserwowali nam odświeżenie przygodowej serii akcji, w której pierwsze skrzypce gra Lara Croft, archeolog, chcąca odnaleźć starożytne, japońskie królestwo Yamatai.

Tomb Raider: Definitive Edition na PS Store - 11,85 zł

Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Deus Ex: Rozłam Ludzkości kontynuuje historię Adama Jensena. Protagonista tym razem współpracuje z Interpolem oraz pewną grupą hakerską, z której pomocą ma zlikwidować organizację Illuminati prześladującą m.in. ludzi bez modyfikacji. Od naszych wyborów zależy, jak potoczy się śledztwo, a co za tym idzie, fabuła.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości na PS Store - 18,60 zł

The Wolf Among Us 

Kontynuacja The Wolf Among Us nadchodzi wielkimi krokami, więc jeśli ktoś jeszcze nie ograł jedynki, teraz jest na to najlepsza pora. Telltale Games skupiło się na opowiedzeniu historii kilku bohaterów, którzy opuścili swoje krainy i pojawili się w fikcyjnym miasteczku Fabletown. Produkcja nastawiona jest na podejmowaniu decyzji niemalże na każdym kroku.

The Wolf Among Us na PS Store - 14,75 zł

Prey Digital Deluxe Edition

Prey (2017) zaskoczyło wielu odbiorców swoim wykonaniem. Arkane Studios ponownie nie zawiodło dostarczając na rynek kolejną grę z bardzo przyjemnym gameplayem i widocznym gołym okiem rozwojem bohatera. Tytuł może poszczycić się również klimatem do pozazdroszczenia. W zawartość wersji Deluxe wchodzi także fabularny dodatek.

Prey Digital Deluxe Edition na PS Store - 50,70 zł

cropper