Titanfall 2

Titanfall 2

8,2
276 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.2
PS4 8.1
XONE 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Respawn Entertainment
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
28.10.2016
Europa:
28.10.2016
Polska:
28.10.2016
Producent:
Respawn Entertainment
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
28.10.2016
Europa:
28.10.2016
Polska:
28.10.2016

Recenzja redakcji

Recenzja: Titanfall 2 (PS4)
9.5
Recenzja: Titanfall 2 (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Titanfall 2 - opis gry

Titanfall 2 to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana  przez studio Respawn Entertainment i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Największą nowością względem pierwszej części jest obecność singlowej kampanii, w której przejmujemy kontrolę Jackiem Cooperem, strzelcem należącym do Frontier Militia, który zostaje wysłany na obcą planetę wraz mechem należącym do jego kolegi z oddziału. Tam toczy boje z obcymi, wrogo nastawionymi istotami oraz przedstawicielami Interstellar Manufacturing Corporation. Tryb singlowy jest liniowy, ale jednocześnie daje nam pewną swobodę w kwestii działania ze względu na wielkość lokacji i sposób, w jaki podchodzimy do wykonywania wytycznych - tego chociażby, czy stawiamy na skradanie, czy rozwałkę. Gdzieniegdzie walkę urozmaicają też sekcje zręcznościowe oraz łamigłówki.

Główną atrakcją w Titanfall 2 jest jednak tryb wieloosobowy. W starciach uczestniczą i żołnierze, a konkretnie żołnierze przyszłości, bo potrafią oni chociażby skakać po ścianach, wykonywać podwójne skoki czy korzystać z niewidzialnego kamuflażu, oraz ich mechy zwane Tytanami. Te można przywołać po zgromadzeniu odpowiedniej liczby punktów. Mechy są oczywiście wolniejsze, ale z drugiej strony dysponują większą siłą ognia. Jeśli chodzi o żołnierzy, twórcy wprowadzili kilka nowych patentów uatrakcyjniających zmagania, np. linkę z hakiem, holograf wprowadzający w błąd rywali czy ślizganie. Z kolei w przypadku Tytanów mamy do czynienia z sześcioma nowymi ich klasami (stare modele z pierwszej części zostały wyrugowane) charakteryzującymi się różnymi wadami i zaletami.

Pod koniec rywalizacji jesteśmy oceniani. W ‘dwójce’ ocena jest bardziej reprezentatywna skupiając się na faktycznych dokonaniach zawodnika i nie karze nas za bycie w przegranej drużynie. Nowością jest możliwość zakładania klanów.

W grze dostępne są też opcje kustomizacji, lecz mają one raczej nieduży wpływ na potencjał bojowy. Bardziej skupiają się na kwestiach kosmetycznych.

Wideo - Titanfall 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper