Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Mateusz Wróbel | 12.11.2021, 13:10

Battlefield 2042 - jak poprosić o amunicję/apteczkę?

Battlefield 2042 to gra, w której gracze powinni sobie wzajemnie pomagać. Po dołączeniu do rozgrywki jesteś automatycznie przydzielany do jednego z kilkunastu oddziałów żołnierzy, więc warto trzymać się swoich sojuszników w trakcie walki z przeciwnikami.

Battlefield 2042 - jak poprosić o amunicję/apteczkę?

Oprócz bonusu w postaci odradzania się w miejscu, w którym obecnie przebywają członkowie Twojej grupy, możesz także - przytrzymując klawisz Q - poprosić ich i innych sojuszników o dodatkowe wyposażenie. Na ekranie wyświetli się kilka kafelków, które są tak zwanymi komunikatami wyświetlającymi się na ekranach innych graczy.

Dzięki nim możesz szybko poprosić o apteczkę czy amunicję - możliwe, że ktoś, kto obecnie posiada pożądany przez Ciebie sprzęt położy go na ziemi, pozwalając tym samym Ci go użyć. Warto więc korzystać z komunikatów, które, o ile jesteśmy w drużynie lubiącej współpracować, potrafią niejednokrotnie pomóc wyjść z krytycznych sytuacji bez śmierci.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

cropper