Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Battlefield 2042 - jak uzupełnić pancerz?

Mateusz Wróbel | 07.03, 16:10

Battlefield 2042 - jak uzupełnić pancerz?

Pasek zdrowia w Battlefield 2042 to nie jedyna rzecz, od której zależy to, jak dużo przyjmiesz obrażeń na klatę. Do gry zaimplementowano również system pancerza, który jest określany niebieskim paskiem nad paskiem zdrowia. Niemalże zawsze po odrodzeniu się na mapie jest on na poziomie zerowym. Jedynie Irish ma pasywną umiejętność pozwalającą rozpocząć grę z kilkudziesięcioma jednostkami pancerzu.

Pancerz może wyrzucić (od razu z amunicją) Angel, który jest specjalistą z kategorii "wsparcie". Posiada on łącznie trzy zestawy wyposażenia, które rzuca na ziemię kiedy tylko sobie tego zażyczy - zebrać może je każdy, co sprawia, że ten sposób na zdobycie pancerzu jest bardzo ciężki.

Battlefield 2042 - jak uzupełnić pancerz?

Lepszym sposobem na zdobycie pancerza jest wyposażenie się w gadżet o nazwie "wkładka kuloodporna". Jest ona dostępna od czwartego poziomu postaci, więc wystarczy tak naprawdę rozegrać dwa mecze, aby ją odblokować.

Po każdym odrodzeniu się otrzymujesz dwa takowe wkładki, które łącznie dadzą Ci 50 punktów pancerza. To solidna dawka zabezpieczenia przed szybką śmiercią z rąk wrogich jednostek (oczywiście pancerz nie ma znaczenia, gdy wróg strzeli Ci tzw. "headshota").

Źródło: własne

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

cropper