Ghost of Tsushima - solucja i poradnik do gry. Subquesty, znajdźki, trofea i więcej - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Ghost of Tsushima - solucja i poradnik do gry. Subquesty, znajdźki, trofea i więcej

Misja poboczna - Ukryte w Śniegu - Ghost of Tsushima

Mateusz Wróbel | 20.08.2021, 09:20

Misja poboczna - Ukryte w śniegu - Ghost of Tsushima

Misja odblokuje się, gdy zbliżysz się do młyna Sago (leżącego w zachodniej części Kagiaty).

Nagrody:

  • Zwiększenie legendy: mniejsza premia
  • Mniejszy talizman skradania się
  • 18 sztuk lnu

Udaj się do znacznika. Gdy już będziesz koło młyna, zauważysz, że mieszkańcy dziwnie się zachowują. Musisz odnaleźć Sotę, farbiarza.

Misja poboczna - Ukryte w Śniegu - Ghost of Tsushima

Gdy już to zrobisz, porozmawiaj z nim. Rozmowa nie wniesie niczego nowego. Keiruj się na północ - tam odnajdziesz wieśniaka, który poprosi Cię, abyś za nim podążał.

Misja poboczna - Ukryte w Śniegu - Ghost of Tsushima

Gdy dotrzesz do celu przeszukaj każdy budynek. W tym na lewo zainteresuj się utopionym mężczyzną i linami, w tym za Tobą zamarzniętymi mężczyznami, a w tym największym poplamionymi krwią ubraniami oraz skrzynkami, w których zamykano ludzi. Teraz wyjdź na zewnątrz i podejdź pod ślady po lewej stronie od czerwonego drzewa.

Misja poboczna - Ukryte w Śniegu - Ghost of Tsushima

Zbadaj je i podążaj za nimi. Miń most i zbadaj zabitą kobietę leżącą przy rozwidleniu. Kontynuuj podróż. Po chwili dotrzesz do chatek - zabij tutejszych wrogów i uwolnij zakładników. Po tym wróć do Sago, skonfrontuj się z Soto i porozmawiaj z wieśniakiem, który do Ciebie przybiegnie. Po tym misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (112)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

cropper