Ghost of Tsushima - solucja i poradnik do gry. Subquesty, znajdźki, trofea i więcej - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Ghost of Tsushima - solucja i poradnik do gry. Subquesty, znajdźki, trofea i więcej

Zakończenia - Ghost of Tsushima

Mateusz Wróbel | 20.08.2021, 09:20

Zakończenia - Ghost of Tsushima

Podczas ostatniej misji musimy podjąć jedyny wybór w grze Ghost of Tsushima. Chodzi o los Pana Shimury, zasłużonego samuraja, który wychował Jina Sakaia. Od naszej decyzji zależy, czy wuj umrze z rąk Ducha czy też pozostanie przy życiu i będzie dalej służył Szogunowi i walczył z Mongołami.

Decyzja ta nie ma zbyt dużego wpływu na dalszą część rozgrywki, ponieważ po jej podjęciu załączają się napisy końcowe, a następnie endgame, w którym możemy dokończyć misje poboczne i odnaleźć sekrety. Tak naprawdę wybranie takiego, a nie innego zakończenia zależy wyłącznie od naszych przemyśleń podczas całej rozgrywki fabularnej.

Warto jednak wspomnieć, że jeśli zabijemy wuja, nasza zbroja będzie biało-czarna, a jeśli go oszczędzimy, czerwona. Może to sugerować, że to właśnie pozostawienie przy życiu Shimury jest tym lepszym zakończeniem.

Zakończenia - Ghost of Tsushima

Źródło: własne

Komentarze (112)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

cropper