Ghost of Tsushima - solucja i poradnik do gry. Subquesty, znajdźki, trofea i więcej - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Ghost of Tsushima - solucja i poradnik do gry. Subquesty, znajdźki, trofea i więcej

Misja poboczna - Droga Łuku - Ghost of Tsushima

Mateusz Wróbel | 20.08.2021, 09:20

Misja poboczna - Droga Łuku - Ghost of Tsushima

Zadanie "Droga Łuku" odblokuje się po ukończeniu zadania "Przeszłość nigdy nie mija". Ponownie udajemy się do dojo Ishikawy.

Nagrody za zadanie:

  • Zwiększenie legendy: mniejsza premia
  • Mniejszy talizman obrony
  • Odblokowanie płonących strzał

Po dotarciu do dojo Ishikawy usiąść obok senseia. Rozmowę przerwie atak mongolskich wojowników. Uporaj się z nimi. Pamiętaj o krzyczących łucznikach. Wroga z czerwonym pancerzem zostaw na koniec.

Następnie biegnij w stronę Hiyoshi.

Misja poboczna - Droga Łuku - Ghost of Tsushima

Potem spotkasz wieśniaków, z którymi musisz pogadać. Podążaj dalej za senseiem, aż do wzgórza. Tutaj przyjrzyj się terenowi.

Następnie odeprzyj atak Mongołów. Możesz od teraz używać płonących strzał i podpalać wrogów, jak i wysokie trawy. Kiedy wrogowie będą schodzić ze wzgórza, pamiętaj także o łatwowybuchowych beczkach.

Misja poboczna - Droga Łuku - Ghost of Tsushima

Walka składa się z kilku tur. Przy każdej wychodzi paru wojowników i łuczników. Przy przedostatniej pojawiają się bardziej mocarni przeciwnicy, a przy ostatniej spotkasz mini-bossa z dużą tarczą. Warto na nich zostawić sobie kunai, a także łatwowybuchowe beczki.

Misja poboczna - Droga Łuku - Ghost of Tsushima

Przed pójściem do senseia możesz przejść przez pole bitwy i zebrać zapasy, strzały, a także skrócić męki niektórych przeciwników, aby naładować hart ducha. Po rozmowie misja zakończy się.

Źródło: własne

Komentarze (112)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

cropper