Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady

Resident Evil Village - Kluczowe przedmioty

Mateusz Wróbel | 14.05.2021, 09:30

Resident Evil Village poradnik - Kluczowe przedmioty

W ostatnich odsłonach Resident Evil kluczowe przedmioty znajdowały się w ekwipunku. Zainteresowani musieli walczyć, aby zmieścić je w wyznaczonych slotach, często zostawiając wiele z nich w skrytkach znajdujących się w wyznaczonych punktach kontrolnych.

Resident Evil Village - Kluczowe przedmioty

Sytuacja ta w przypadku Resident Evil Village nie ma już miejsca, ponieważ znajdując ważne dla historii głównej przedmioty, są one umieszczone w specjalnej zakładce. Możesz je podejrzeć w każdej chwili przechodząc do ekwipunku i przesuwając ekran dwie sekcje w prawo.

Niektóre z nich będziesz zmuszony również zbadać, więc po zebraniu portfela, dokładnie mu się przyjrzyj i dopiero potem odłóż go do plecaka.

Warto nadmienić, że gra - jeśli dany kluczowy przedmiot nie przyda się już w dalszej części zabawy - automatycznie usunie z tegoż miejsca zbędne itemy. Tak więc nie musisz o nic w tym przypadku się martwić.

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY

cropper