Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady

Resident Evil Village - Crafting (wytwarzanie przedmiotów)

Mateusz Wróbel | 14.05.2021, 09:30

Resident Evil Village poradnik - Crafting (wytwarzanie przedmiotów)

Crafting w Resident Evil Village występuje już od zdobycia pierwszego przedmiotu. Mechanika ta jest podstawą w serii i bez jej znajomości nie poradzisz sobie w świecie gry.

Resident Evil Village - Crafting (wytwarzanie przedmiotów)

W tym miejscu (przejdziesz do niego poprzez sekcje w ekwipunku) możesz sprawdzić ilość posiadanych przez siebie surowców. Dla szybkiego przypomnienia: wszystkie z nich znajdziesz eksplorując dokładnie otaczające Cię tereny. Wyróżnić z nich trzeba na pewno proch strzelniczy, zioła oraz złom, które leżą niemalże na każdym kroku.

Po najechaniu na dany schemat wytwarzania, wyświetli Ci się informacja, co potrzebujesz, aby stworzyć dany element. Przykładowo, do wody leczniczej potrzebne będzie jedno zioło i płyn chemiczny. Posiadając te surowce, kliknij raz X, a wyznaczony item zostanie przeniesiony do Twojego ekwipunku.

Nie ma tutaj nic skomplikowanego - wraz z pchnięciem fabuły do przodu, ilość schematów będzie się powiększać. Podobnie zresztą jak w przypadku surowców.

Warto nadmienić, że wytwarzać np. amunicję możesz w każdym momencie - nawet w trakcie starcia z Lycanami.

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY

cropper