Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.08.2014 21:18
Kampania w Battlefield: Hardline potrwa nie mniej niż 7 godzin
607V

Kampania w Battlefield: Hardline potrwa nie mniej niż 7 godzin

Dzisiaj, na konferencji EA, przedstawiciel Visceral Games poza ogłoszeniem nowych trybów w trybie dla wielu graczy, skupił się także na trybie dla samotników w Battlefield: Hardline (PS4). Pokazano nam obszerne, dwanaście minut gry.

Steve Papoutsis w trakcie rozmowy z redaktorem serwisu IGN przyznał, że celem studia jest stworzenie kampanii skupiającej się nie na historii, a bardziej na bohaterach. Wzorem są seriale telewizyjne, które właśnie w ten sposób budują zainteresowanie ludzi.

Gra podzielona będzie na epizody i jeśli powrócimy do niej, to wzorem z seriali - otrzymamy krótkie streszczenie "co działo się w poprzednim odcinku". Papoutsis przyznał, że każdy "odcinek" zajmował mu od 30 do 45 minut, ale widział, że niektórzy spędzali w nim nawet 90 minut, więc cała gra raczej zmieści się w minimum siedmiu godzinach. Maksymalnie zająć powinna zająć całe piętnaście godzin.

Szkoda tylko, że średnio chce mi się w to wierzyć patrząc na rynek FPS-ów.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2014/08/13/gamescom-2014-visceral-talks-battlefield-hardline-single-player-campaign-inspiration

Tagi: battlefield: hardline gamescom 2014 playstation 4 visceral games