Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2018 13:33
PUBG Mobile dostępny w Polsce za darmo. Łapcie kurczaki
1960V

PUBG Mobile dostępny w Polsce za darmo. Łapcie kurczaki

Nie musieliśmy długo czekać na premierę mobilnej wersji PUBG w Europie. Gra jest od teraz dostępna również na Starym Kontynencie, więc bez problemu produkcję pobiorą także gracze w Polsce.

PlayerUnknown's Battlegrounds to jeden z największych fenomenów ostatnich miesięcy, ale autorzy mają teraz spory problem, ponieważ kapitalne wyniki odnotowuje również Fortnite, który jest już dostępny na urządzeniach z iOS. Z tego powodu autorzy musieli przeprowadzić szybki debiut PUBG Mobile na całym świecie.

Battlegrounds już na smartfonach. Gamespot żartuje, że gra "działa lepiej niż na XOne"

W ubiegłym tygodniu informowałem naszą społeczność o premierze PUBG Mobile w Kanadzie. Tytuł dzisiaj zaliczył cichą premierę w Stanach Zjednoczonych, a po zaledwie kilku godzinach gra zadebiutowała również w Europie i tym samym w Polsce.

PUBG Mobile zgarniecie z Google Play oraz App Store – ja już wczoraj pobrałem około 700MB (Android), ale pewnie dzisiejsza, europejska premiera wiąże się ze ściągnięciem identycznych plików. Musicie tylko posiadać urządzenie z Androidem 4.3 lub wyższym.

To oczywiście dopiero początek prac nad PUBG Mobile. Wczoraj miałem okazję trochę postrzelać i Tencent Games w przeciągu następnych tygodni powinno przygotować przynajmniej kilka aktualizacji, dzięki którym tytuł będzie mógł pochwalić się lepszym doczytywaniem tekstur – to aktualnie jeden z największych problemów.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: premiera pubg pubg mobile tencent games