Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.03.2018 09:06
Battlegrounds już na smartfonach. Gamespot żartuje, że gra "działa lepiej niż na XOne".
1324V

Battlegrounds już na smartfonach. Gamespot żartuje, że gra "działa lepiej niż na XOne".

Battlegrounds idzie na noże z Fortnite. Dopiero co byliśmy świadkami premiery Fortnite Mobile, które - jak to okreslił Igor - "działa jak marzenie", a już mamy do czynienia z repliką ze strony PlayerUnknown.

PUBG Mobile zostało już udostępnione w niektórych państwach w systemach cyfrowej dystrybucji App Store i Google Play. Okazuje się, że deweloperzy wykonali tu kawał dobrej roboty, przenosząc praktycznie wszystkie główne atrakcje na małe ekraniki mobilnych sprzętów z systemami iOS/Android.

Fortnite działa jak marzenie na smartfonach

PUBG Mobile do odpalenia wymaga przynajmniej 2GB RAM-u. Trzeba powiedzieć, że jeśli spełniacie ten warunek lub posiadacie trochę mocniejszego smartfona/tablet, to produkcja działa naprawdę dobrze, jeśli chodzi o płynność animacji. Oczywiście pop-in obiektów kłuje w oczy, ale to i tak niezła robota deweloperów, biorąc pod uwagę, że przeniesiono tu cały gameplay ze stacjonarnej wersji PlayerUnknown's Battlegrounds. Gamespot żartuje nawet w swoim gameplayu, który znajdziecie poniżej, że gra "działa lepiej niż na Xbox One".

Gra jest już dostępna w formie free-to-play m.in. w Kanadzie (grę można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę "PUBG Mobile").

PUBG Mobile - wersja Android

PUBG Mobile - wersja iOS

Tagi: bluehole Fortnite mobile PUBG pubg mobile smartfony