Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2018 17:31
A Way Out w złocie! Szykujcie się na więzienną przygodę
1403V

A Way Out w złocie! Szykujcie się na więzienną przygodę

Josef Fares właśnie potwierdził kapitalną wiadomość. Jego zespół zakończył przygotowanie A Way Out, więc gracze mogą mieć pewność, że gra zadebiutuje w przyszłym miesiącu. To kolejny tytuł, który może okazać się bombą marca.

A Way Out zostało zapowiedziane na ubiegłorocznym E3. Nad tytułem pracują autorzy Brothers – A Tale of Two Sons, czyli świetnej, baśniowej przygodówki, która pierwotnie zadebiutowała w 2013 roku.

A Way Out w świetnej cenie na PlayStation Store

Josef Fares, czyli scenarzysta oraz reżyser A Way Out, potwierdził właśnie „złoty status”, czyli kod produkcji wjechał do tłoczni i gracze mogą mieć pewność, że 23 marca zapoznają się z tym tytułem.

„A Way Out w złocie. Nie mogę nawet opisać mojej ekscytacji. Bądźcie gotowi na 23 marca.”

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla sympatyków kooperacyjnych produkcji, ponieważ A Way Out zaoferuje nam bardzo nietypową rozgrywkę. Całą historię ukończymy widząc jednocześnie na ekranie poczynania drugiego gracza.

A Way Out to gra, która wymaga udziału dwóch graczy. Każdy z graczy kieruje jednym z głównych bohaterów, Leo lub Vincentem, którzy niechętnie łączą siły, by uciec z więzienia i odzyskać wolność. Wspólnie poznacie, czym tak naprawdę jest zaufanie, gdy w końcu dosięgną was konsekwencje waszych decyzji. Zagraj za darmo ze znajomymi, korzystając z funkcji darmowej wersji próbnej dostępnej dla znajomych.

Twórcy podzielą nasz ekran i pozwolą śledzić wydarzenia z dwóch perspektyw, jednak warto przy tym zaznaczyć, że zawsze naszym kompanem musi być drugi gracz, który otrzyma za zadanie wykonywanie różnych czynności.  

W A Way Out wcielimy się w dwójkę więźniów. Warto pamiętać, że w ubiegłym tygodniu Level-5 potwierdziło prace nad Ni no Kuni II: Revenant Kingdom i gra również zadebiutuje pod koniec marca.

Źródło: Twitter.com

Tagi: a way out gra w złocie hazelight josef fares