SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2017 18:27
A Way Out w świetnej cenie na PlayStation Store!
4722V

A Way Out w świetnej cenie na PlayStation Store

W ostatnim tygodniu nie mogliśmy narzekać na brak informacji o A Way Out. Gra została w „ciekawy” sposób zaprezentowana na PlayStation Experience, a dzisiaj możemy potwierdzić pozytywną wiadomość dotyczącą ceny.

A Way Out może okazać się sporym zaskoczeniem. W grze wcielimy się w dwóch więźniów, którzy muszą poradzić sobie z zastaną sytuacją i deweloperzy zdecydowali się na ciekawą formę rozgrywki – studio stawia w 100% na kooperację.

Twórcę A Way Out poniósł melanż. Przekleństwa na gali The Game Awards 2017

Tytuł Hazelight jest dostępny na PlayStation Store za zaledwie 124 zł. Prawdopodobnie w tym wypadku nie możemy mówić o jakiejkolwiek promocji, a po prostu Electronic Arts wyceniło tytuł właśnie na taką kwotę. Jest to bardzo pozytywna wiadomość dla fanów nietypowych pozycji, którzy w dodatku polubili Brothers: A Tale of Two Sons.

Należy przy tym pamiętać, że w A Way Out nigdy nie zagramy bez drugiego gracza. Kooperacja jest niezbędna, ale autorzy zdecydowali się przygotować „darmową wersję próbną”, z produkcją zapoznają się również gracze, którzy nie kupią produkcji:

A Way Out to gra, która wymaga udziału dwóch graczy. Każdy z graczy kieruje jednym z głównych bohaterów, Leo lub Vincentem, którzy niechętnie łączą siły, by uciec z więzienia i odzyskać wolność. Wspólnie poznacie, czym tak naprawdę jest zaufanie, gdy w końcu dosięgną was konsekwencje waszych decyzji. Zagraj za darmo ze znajomymi, korzystając z funkcji darmowej wersji próbnej dostępnej dla znajomych.

A Way Out trafi na rynek 23 marca, czyli za dokładnie 102 dni.

Tagi: a way out electronci arts hazelight