Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.01.2018 11:35
Blade Runner: Revelations. Cyberpunkowa przygoda na pierwszym zwiastunie i screenach
1844V

Blade Runner: Revelations. Cyberpunkowa przygoda na pierwszym zwiastunie i screenach

Fani cyberpunka już mogą zacierać łapki. Deweloperzy z Sismic Games kończą pracę nad Blade Runner: Revelations, które odpalimy na goglach VR od Google.

W Blade Runner: Revelations, które tworzy Seismic Games we współpracy z Google i Lenovo, zwiedzimy futurystyczne ulice Los Angeles z 2023 roku.

Mirage Solo. Nowe bezprzewodowe gogle od Google i Lenovo

W Blade Runner: Revelations wcielimy się w Harpera, łowcę androidów, który musi powstrzymać spiskowców, którzy próbują zaszkodzić mieszkańcom Los Angeles. W grze pojawią się motywy rodem z kryminału (trzeba będzie zbierać dowody zbrodni itp). To już trzecia przygoda VR osadzona w uniwersum Blade Runner. Wcześniej graczom proponowano Blade Runner 2049: Memory Lab oraz Blade Runner 2049: Replicant Pursuit.

Gra powstaje ekskluzywnie dla gogli VR Daydream View oraz Mirage Solo, o których pisaliśmy niedawno. To bezprzewodowy sprzęt zaprojektowany przez Google i Lenovo, który działa w trybie standalone i nie wymaga podłączenia do zewnętrznego sprzętu.

Blade Runner: Revelations zostanie wydane w pierwszej połowie 2018 r. Gra będzie dołączana do pudełek z goglami Mirage Solo i będzie dostępna na platformie Google Daydream. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

 

Tagi: Blade Runner blade runner: revelations film google google daydream vr