Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2018 19:30
Fortnite: Battle Royale z czasowym trybem i nową bronią. Epic Games wciąż rozwija grę
821V

Fortnite: Battle Royale z czasowym trybem i nową bronią. Epic Games wciąż rozwija grę

Epic Games nie zwalnia. Twórcy na dobry początek nowego roku opublikowali aktualizację, która wprowadza do produkcji nową broń, a jednocześnie zapowiedzieli „tryb okresowy”.

Twórcy silnika Unreal Engine mają wielkie plany związane z Fortnite. Gra okazała się ogromnym sukcesem i chociaż produkcja wciąż znajduje się w fazie Wczesnego Dostępu, to jednak na serwerach wciąż znajdują się tłumy graczy, którzy chętnie sprawdzają płatną oraz bezpłatną zawartość.

PlayerUnknown's Battlegrounds ma szansę trafić na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Twórcy mają plany

Na dobry początek roku autorzy przypominają o Fortnite: Battle Royale. Tytuł o godzinie 14:00 otrzymał dzisiaj aktualizację, która wprowadza pistolet z tłumikiem:

  • Rzadkość epicka i legendarna.
  • Można znaleźć w skrzyniach i zrzutach zaopatrzenia oraz jako łupy luzem w świecie gry.

Twórcy jednocześnie przygotowali zupełnie nowy tryb zatytułowany „Podstępne tłumiki”, który charakteryzuje się następującymi elementami:

  • Z broni dostępne są tylko wersje pistoletów i pistoletów maszynowych zaopatrzone w tłumiki.
  • Pułapki są wyłączone.
  • Znacznie zwiększa szansę otrzymania krzewu.

Nowy wariant zabawy będzie dostępny wyłącznie w dniach 5-8 stycznia, więc lepiej dobrze zaplanujcie sobie czas podczas zbliżającego się weekendu. Twórcy pozwolą dokładnie wypróbować nową zawartość, która trafi również do podstawowego Fortnite: Battle Royale.

To oczywiście początek pozytywnych informacji. Epic Games jeszcze w ubiegłym roku zapowiedziało mocne wsparcie Fortnite: Battle Royale – gra otrzyma w kolejnych miesiącach sporo nowych broni, czy też kolejne tryby.

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/silenced-pistol-update

Tagi: Epic Games Fortnite fortnite: battle royale Gearbox Software