Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.01.2018 08:11
Need for Speed Payback wjeżdża w 2018 r. Sieciowy tryb Free Roam potwierdzony
1228V

Need for Speed Payback wjeżdża w 2018 r. Sieciowy tryb Free Roam potwierdzony

W połowie grudnia Need for Speed Payback doczekało się sporej darmowej aktualizacji, wprowadzającej do rozgrywki nowe samochody. To oczywiście nie koniec atrakcji szykowanych przez deweloperów.

Autorzy Need for Speed Payback rozpoczęli 2018 rok od komunikatu, że ich wyścigi dorobią się w najbliższych miesiącach trybu Online Free Roam, czyli opcji, o którą prosiło wielu graczy praktycznie od premiery Need for Speed Payback.

Recenzja Need for Speed Payback

Na co pozwoli taki moduł w Need for Speed Payback? Gracze będą mogli wspólnie (przez połączenie sieciowe)przemierzać rozległe środowisko gry. Wieść pojawiła się na oficjalnym koncie Twitter marki Need for Speed. Zapowiedzi towarzyszył odpowiedni screenshot, w którym nie zabrakło sylwestrowych fajerwerków. 

Jednym z bardziej kontrowersyjnych motywów w Need for Speed Payback było wprowadzenie do tuningowego warsztatu gry kart, które pozyskujemy z loot boxów. Pytanie na ile waszym zdaniem ten patent zepsuł rozgrywkę studia Ghost Games. Jak oceniacie Need for Speed Payback po kilku miesiącach od premiery?

Tagi: EA Ghost Games Need for Speed Need for Speed Payback