Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.11.2017 16:51
World of Warcraft: Battle for Azeroth. Wielkie MMO otrzyma kolejny dodatek i klasyczny serwer!
2086V

World of Warcraft: Battle for Azeroth. Wielkie MMO otrzyma kolejny dodatek i klasyczny serwer!

Podczas wczorajszej konferencji prasowej otwierającej BlizzCon ekipa Blizzarda zapowiedziała kolejny ważny etap w rozwoju największego MMORPG naszych czasów. World of Warcraft nie dość, że dostanie ciekawy dodatek to zaoferuje coś fanom klasyki!

Zacznijmy zatem od tak zwanych "serwerów wanilionych". Co to oznacza? A no to, że Zamieć postanowiła pójść graczom na rękę i uruchomi specjalny klasyczny serwer World of Warcraft, który zaoferuje nam dokładnie to samo, co premierowe wydanie gry.

StarCraft 2 free-2-play! Blizzard rozdaje swoją wielką produkcję

Teraz pora przejść do dania głównego, którym jest świeżo zapowiedziane World of Warcraft: Battle for Azeroth! Jest to siódme już duże rozszerzenie do popularnego WoW-a, którym to Blizzard zamierza namieszać w świecie Warcrafta.

Zgodnie z tym, co głosi firma, najnowsze rozszerzenie odnowi nieco zastopowany przed laty konflikt pomiędzy Hordą a Przymierzem! Wojna rozgorzeje na nowo, ożywi serwery i skusi graczy do podjęcia wyczerpującej walki w imię formacji, do której się zapiszą.

World of Warcraft: Battle for Azeroth zaoferuje nam między innymi:

  • Nowy kontynent - Kul Tiras
  • Drugi nowy kontynent - Zandalar
  • Postać można teraz rozwinąć aż do 120 poziomu
  • Nowe dungeony i rajdy
  • Będzie można plądrować niezbadane wyspy
  • Prawdopodobnie aż 6 nowych podras dedykowanych Przymierzu oraz Hordzie

Oczywiście zgodnie z tradycją Blizzard przygotował z tej okazji kolejną fantastyczną animację zapowiadającą. Filmik trwa niespełna 5 minut i swoją jakością po prostu miażdży. Zapraszam do oglądania!

Tagi:

Nie przegap