Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2017 20:03
Nowa wersja PlayStation Move
2734V

PlayStation Move również zostało odświeżone. Sony przygotowało nową wersję kontrolera

Informowaliśmy już naszych czytelników o odświeżonym PlayStation VR oraz poprawionym PlayStation 4 Pro, a jak się okazuje, Japończycy zdecydowali się również na skromną korektę PlayStation Move. Nowe różdżki zadebiutują jeszcze w tym roku.

Kontrolery PlayStation Move zadebiutowały na rynku w 2010 roku. Sprzęt początkowo był wykorzystywany przez posiadaczy PlayStation 3, ale Sony zdecydowało się wspierać urządzenie w przypadku PlayStation 4.

PlayStation VR z kamerą i grą w fantastycznej cenie! Sony przygotowało mocny zestaw

Od siedmiu lat sporo się wydarzyło, więc mogliśmy się spodziewać pewnego odświeżenia PlayStation Move. Informacje na japońskim blogu Sony potwierdzają wyposażenie w wejście Micro USB, dzięki któremu będziemy ładować kontrolery, a również wspominają o większej baterii.

PlayStation Move jest wyposażone w akumulator o pojemności 1380 mAh, a objętość baterii w nowej wersji „różdżki” została zwiększona do poziomu 1900 mAh. Jest to bez wątpienia pozytywna informacja, ale nie możemy zapomnieć, że nawet „zwykłe” PS Move działa na jednym ładowaniu dobry 8-10 godzin.

Design padów nie został w większy sposób zmieniony – Sony zdecydowało się jedynie na czarniejszy napis Sony, jaśniejsze logo PlayStation oraz ciemniejszą wersję znaczka „Move”. Aktualnie Sony nie potwierdziło wrzucenia ulepszonego PS Move na europejski rynek, ale możemy spodziewać się „cichej” premiery do końca roku.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2017/10/sonys_tweaking_the_playstation_move_motion_controller_too

Tagi: playstation 4 playstation move playstation vr sony

Nie przegap