Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2017 16:59
PlayStation VR z kamerą i grą w fantastycznej cenie! Sony przygotowało mocny zestaw
3123V

PlayStation VR z kamerą i grą w fantastycznej cenie! Sony przygotowało mocny zestaw

Sony nie musi martwić się o braki PlayStation VR, więc firma przygotowała ciekawy zestaw. Gracze mogą kupić gogle z kamerą oraz grą w pakiecie w naprawdę dobrej cenie.

PlayStation VR zadebiutowało w ubiegłym roku, ale Sony przez wiele miesięcy borykało się z problemem dostępności – firma nie nadążała z produkowaniem odpowiedniej liczby pudełek, więc gracze w tej sytuacji nie mogli liczyć na ciekawe zestawy przygotowane przez Japończyków.

PlayStation VR v2. Nowy moduł procesora i headset – różnica w zawartości z pierwszym modelem

Sytuacja zmieniła się kilka miesięcy temu, więc jest to najwyższy czas na przedstawienie konkretnych bundle packów. Polski oddział PlayStation przedstawił właśnie następujący pakiet:

  • PlayStation VR
  • PlayStation Camera
  • PlayStation VR Worlds

Za taki zestaw jeszcze w okolicach premiery musielibyśmy zapłacić 2000 zł, jednak w dniach od 2 do 15 października pudełko znajdziecie w cenie od 1499 zł. Zainteresowani powinni sprawdzić najbliższe sieci sklepów Saturn, Media Markt, Media Expert, Komputronik, RTV Euro AGD, bo to właśnie w tych miejscach kupicie sprzęt.

Jest to naprawdę świetna oferta dla graczy, którzy wciąż zastanawiają się, czy warto zainwestować w japońskie gogle. Na sprzęt zadebiutowało już kilka ciekawych tytułów, jednak należy w tym wypadku pamiętać o pewnych ograniczeniach.

Dodatkowo, wczoraj otrzymaliśmy zapowiedź „ulepszonej” wersji PlayStation VR, która oferuje skromne odświeżenie – różnice znajdziecie klikając w powyższy odnośnik.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: playstation vr promocja sony

Nie przegap