SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.08.2017 12:04
LawBreakers z mizernym wynikiem. Cliff Bleszinski: "młode pokolenie ma mnie gdzieś".
2463V

LawBreakers z mizernym wynikiem. Cliff Bleszinski: "młode pokolenie ma mnie gdzieś".

Czy o LawBreakers można już mówić w kategoriach porażki? Wyniki gry z pewnością nie wprawiają w optymizm. Wg oficjalnych statystyk Steam rzeczona strzelanina cieszy się mniejszym zainteresowaniem niż np. NBA 2K16, This War of Mine i RPG Maker MV.

LawBreakers znajduje się obecnie w rankingu najpopularniejszych gier na Steam na... 241 miejscu. Jak na niedawno debiutującą sieciową strzelaninę to bardzo kiepski wynik. Gorszy od Battleborn, które okazało się porażką, która nie miała szans w starciu z Overwatch.

LawBreakers w Encyklopedii PPE.pl

Cliff Bleszinski postanowił skomentować te niefortunne wydarzenia. Deweloper uwielbiający wypowiedzi w mediach i kontrowersyjne stwierdzenie tym razem wydaje się wyjątkowo skromny. CliffyB powiedział, że być może sam zapracował swoją postawą na kiepskie przyjęcie LawBreakers. Jego zbyt "barwna" osobowość mogła odwieźć wiele osób od zagrania w jego najnowszą strzelaninę.

"Mam barwną, kontrowersyjną osobowość, co może niektórych razić. To pewnie wynika z faktu, że nie byłem popularny w szkole. (...) Teraz do grania przystąpiło też całe pokolenie 15-latków, którzy nie widzą kim jestem i szczerze mówiąc mają mnie gdzieś. Ci goście są bardziej podjarani ich ulubionym YouTuberem lub streamerem na Twitch. Biznes zasuwa i zmienia się szybko. Jesteś tylko tak dobry, jak twoja ostatnia gra. Mając nawet tak bogaty dorobek i zespół weteranów do dyspozycji musisz zaczynać walczyć o uznanie praktycznie od zera. Teraz to rozumiem i dlatego też wyrosły mi ostatnio pierwsze siwe włosy" - powiedział Cliff Bleszinski.

Autor LawBreakers powiedział, że mimo wszystko nie jest przerażony słabymi wynikami swojej strzelaniny. Sprzedaż LawBreakers ma rozwijać się raczej jako maraton a nie sprint - próbował przekonywać deweloper.

W tym miejscu trzeba powiedzieć, że LawBreakers zgarnia pozytywne oceny. Średnia gry w wersji na PS4 z 12 recenzji to 7.7/10, więc możemy tu mówić o udanej produkcji. Daliście szansę LawBreakers? Jak oceniacie nowy tytuł Cliffa?

Tagi: cliff bleszinski lawbreakers recenzje steam wtopa

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
LawBreakers
  • Platformy:  PS4   PC 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 16 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme