Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 18:13
Informator: premiera PlayStation 5, zmiany w PlayStation Plus i ekskluzywna gra od Level-5
9189V

Informator: premiera PlayStation 5, zmiany w PlayStation Plus i ekskluzywna gra od Level-5

Od pewnego czasu stale pojawiają się plotki dotyczące PlayStation 5. Swoje trzy grosze do tematu dodał jeden z najbardziej znanych informatorów, który otrzymał informacje dotyczące trzech ważnych ogłoszeń od Japończyków.

Na wstępie zaznaczam – nie są to oficjalne informacje, jednak pochodzą z bardzo ciekawego źródła. Tidux jest znanym informatorem, który często dzieli się ze społecznością gorącymi informacjami ze świata Sony.

PlayStation 4 z aktualizacją 5.0. Firma szuka pierwszych testerów

To właśnie on opublikował plotki, lecz tym razem nie może potwierdzić ich autentyczności. Na dobry początek PlayStation 5 – konsola ma zostać ujawniona na E3 w 2018 roku, a premiera została podobno zaplanowana na końcówkę 2019 roku.

Zdaniem branżowego donosiciela Level-5 współpracuje z PlayStation nad tytułem w uniwersum Robotech. Praca japońskiego studia z korporacją może sugerować ekskluzywny charakter produkcji.

Tidux informuje również o światowej premierze PlayStation Now. Usługa ma być częścią „nowego PlayStation Plus” i pewną ciekawostką jest fakt, że wiadomość o „wielkiej premierze PS Now” usłyszałem kilka godzin temu od znajomego z Niemiec.

Nie są to oficjalne informacje, jednak premiera PlayStation 5 w 2019 roku wydaje się realna. Warto pamiętać, że urządzenie ma być pełnoprawną, nową generacją.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Level-5 playstation 5 playstation now plotka robotech sony