Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 14:54
PlayStation 4 otrzyma wielką aktualizację
4712V

PlayStation 4 z aktualizacją 5.0. Firma szuka pierwszych testerów

Japońska korporacja od czasu do czasu przygotowuje większą aktualizację PlayStation 4, dzięki której gracze mogą korzystać z ciekawych funkcji. Za każdym razem firma szuka chętnych graczy do testowania nowości.

W ubiegłym tygodniu Sony opublikowało firmware 4.72, które zajęło się wyłącznie stabilnością systemu. Prawdopodobnie właśnie te pliki spowodowały problemy u niektórych graczy, jednak Japończycy już przygotowują kolejną aktualizację.

PlayStation 4 z nietypowym problemem. Gracze zgłaszają niedogodności po zainstalowaniu firmware 4.72

Sony na japońskiej witrynie zaprasza graczy do testowania „nowych funkcji”, które mają nadejść w nadchodzącej, dużej aktualizacji. Korporacja aktualnie nie numeruje plików, jednak prawdopodobnie będzie to firmware 5.0.

Za każdym razem, gdy posiadacze PlayStation 4 są zapraszani do testów, to inżynierowie Sony przygotowują nowe, ciekawe funkcje, więc możemy mieć nadzieję, że także tym razem zostaniemy pozytywnie zaskoczeni.

Testy trwają od dzisiaj do 27 lipca i prawdopodobnie po tym czasie (lub może jeszcze w trakcie?) do wydarzenia zostaną zaproszeni Europejczycy oraz Amerykanie. Będziemy Was informować w momencie opublikowania pozytywnych informacji.

Jakie funkcje chcielibyście zobaczyć w firmware 5.0?

[Aktualizacja #1]

Po napisaniu tej wiadomości, Sony opublikowało "zaproszenie do testów" również do Amerykanów (klik) i Europejczyków (klik). Potwierdziły się informacje - to firmware 5.0! 

Źródło: http://wccftech.com/new-ps4-firmware-update-features/

Tagi: