Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2017 22:09
The Gifted serial FOX
811V

The Gifted. Pełny zwiastun X-Menów od FOX

FOX opublikował dzisiaj pełny zwiastun The Gifted, czyli nowego serialu umiejscowionego w świecie X-Menów. Materiał tylko i wyłącznie potwierdza moje obawy dotyczące powtarzalnej fabuły.

Pierwszy zwiastun The Gifted został opublikowany i materiał zbiera bardzo skrajne opinie. Niektórzy nie mogą się doczekać „nowych X-Menów”, a pozostali zauważają pewne problemy. Aktualnie nie otrzymaliśmy potwierdzenia, czy w historii pojawią się znani bohaterowie, ale możemy spojrzeć na pełnoprawny trailer.

The Gifted. Teaser prezentuje serial z X-Menami

W The Gifted poznamy „normalną rodzinę”, która musi zmierzyć się z pewnym problemem. Rodzice (Stephen Moyer i Amy Acker) odkrywają, że ich dzieci posiadają wyjątkowe moce i z tego powodu muszą uciekać przed rządem.

Pierwsze informacje nie zwiastowały rewolucyjnej, ale jeśli oglądaliście serial „Herosi”, to możecie czuć pewne zaskoczenie. Aktualnie widzimy bliźniaczo przygotowaną opowieść, którą przeżywaliśmy w latach 2006-2010. Pewnie to tylko zbieg okoliczności, ale Stephen Moyer będzie się musiał zmierzyć z Jackiem Colemanem.

W przeciągu następnych tygodni zostaną ujawnione kolejne zwiastuny, które może pokażą przygodę z innej strony? Oby. Warto dodać, że FOX zaprezentowało dzisiaj ramówkę na jesień i The Gifted będzie emitowane w poniedziałki od 21:00 do 22:00.

Materiał: The Gifted: Official Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: fox serial the gifted trailer zwiastun