Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2017 19:31
Bohaterowie The Gifted
592V

The Gifted. Teaser prezentuje serial z X-Menami

Marvel nie zwalnia i zamierza jeszcze w tym roku zaprezentować widzom nowy serial. Bohaterami opowieści będą młodzi mutanci, a dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą zajawkę. Wkrótce zostanie opublikowany pełnoprawny zwiastun.

The Gifted to najnowsza produkcja stacji FOX i korporacji Marvel. Opowieść została umiejscowiona w uniwersum X-Menów i przedstawi zwyczajną rodzinę, w której pojawiają się obdarzeni mocą mutanci.

Marvel: The Defenders. Zwiastun z polskimi napisami zapowiada wielką historię superbohaterów

Nad pilotem serialu czuwa dyrektor Bryan Singer, czyli reżyser czterech filmów z X-Menami w roli głównej, a scenariusz przygotował Matt Nix. W obsadzie znaleźli się między innymi: Stephen Moyer, Amy Acker, Percy Hynes White, Sean Teale, Blair Redford, Jamie Chung i Natalie Alyn Lind

Na dobry początek dowiedzieliśmy się, że opowieść skupi się na rodzinie, w której dzieci odkrywają, że posiadają specjalne moce. Ich dar jest jednocześnie przekleństwem, przez który muszą wraz z rodzicami uciekać przed rządem. Uciekinierzy dołączą do innych mutantów walczących o przetrwanie.

Brzmi dość… Typowo? Problemy mutantów z rządem jest wciąż prezentowany w filmach oraz komiksach, ale w sumie może serial z aktorami zaprezentuje oczekiwaną jakość? Pełnoprawny zwiastun zostanie opublikowany już w najbliższy poniedziałek.  

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/x-meni-w-telewizji-zobacz-teaser-serialu-the-gifted-1846258

Tagi: Marvel serial teaser the gifted trailer zwiastun