Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2017 16:34
God Eater nowy projekt
362V

God Eater. Teaser zapowiada zupełnie nowy projekt

Miłośników rywalizacji z wielkimi bestiami za pomocą jeszcze większych mieczy na pewno ucieszy wiadomość o nowym projekcie z uniwersum God Eater. Wydawca zapowiedział przyjemności krótką zajawką.

W sierpniu ubiegłego roku na Zachodzie w końcu zadebiutował God Eater 2: Rage Burst. Action-RPG przygotowany przez studio Shift zebrał oceny na poziomie 69-73% i rozbudził oczekiwania wielu graczy.

Playerunknown's Battlegrounds wielkim hitem Early Access. Gra w 3 dni zarobiła fortunę

Wszystko na to wskazuje, że już wkrótce Bandai Namco przestawi szerokiej publiczności God Eater 3. Wydawca przedstawił właśnie krótki materiał zapowiadający atrakcje:

„Katastrofa przekraczająca Fenrir trwa… Katastrofa przekraczająca moc Bogów oraz człowieka. Niszczy słabych pozostawiając tylko najsilniejszych… Z popiołów powstaje nowa generacja Bogów.”

Te wyjątkowo przyjemne słowa zwiastują atrakcje, które jeszcze w tym roku mają trafić na PlayStation 4 i Xboksa One. Trudno oczekiwać, by premiera odbyła się jednocześnie na całym świecie, ale Japończycy coraz to bardziej dostrzegają Zachód, więc może tym razem nie będziemy czekać kilku miesięcy na premierę? Oby!

Materiał: God Eater - From the ashes... (New Project 2nd English Teaser Trailer)

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bandai Namco god eater teaser trailer zwiastun