Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2017 20:25
Liga Sprawiedliwości
1080V

Liga Sprawiedliwości. Teasery zapowiadają wielki materiał

Jeszcze w tym roku sympatycy DC Comics zapoznają się z ekranizacją Ligi Sprawiedliwości. Warner Bros. podgrzewa atmosferę przed weekendem małymi materiałami, na których możemy zobaczyć między innymi Batmana oraz Aquamana.

W ostatnich latach nie możemy narzekać na brak filmów z superbohaterami. Po solowych opowieściach, nadszedł czas na zespołowe eskapady i już 17 listopada w polskich kinach zaprezentuje swoje umiejętności Liga Sprawiedliwości.

Venom w kinach. Znamy datę premiery spin-offu Spider-Mana

W filmie Batman oraz Diana rozpoczną poszukiwanie sprzymierzeńców, którzy pomogą im wykonać jedną z najniebezpieczniejszych misji. Bohaterowie muszą zjednoczyć siły, by pokonać „wielkie zagrożenie”, które może zniszczyć całą Ziemię. Do Nietoperza oraz Amazonki dołączą Aquaman, Cyborg oraz Flash.

Za reżyserię historii odpowiedzialny jest Zack Snyder – to właśnie on pracował przy między innymi 300, Watchmen, Man of Steel, Batman v Superman: Dawn of Justice, a już w 2019 roku zaoferuje widzom drugą przygodę Justice League. Za scenariusz w tym wypadku odpowiada Chris Terrio, który przygotował historię z między innymi Batman v Superman: Dawn of Justice oraz Argo.

Warner Bros. opublikowało dzisiaj dwa małe teasery, które skupiają się na Aquamanie oraz Batmanie. Możemy mieć pewność, że w przeciągu następnych godzin wytwórnia przedstawi również materiały prezentujące pozostałych herosów.

Wszystkie filmy mają przygotować widzów do jednego – w sobotę zostanie opublikowany pełny zwiastun!

Materiały: Liga Się Zjednoczy – Aquaman i Batman

Źródło: Twitter.com

Tagi: dc comics film liga sprawiedliwości teaser