Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2017 14:31
Venom w kinach w 2018 roku
3023V

Venom w kinach. Znamy datę premiery spin-offu Spider-Mana

Najbliższe półtora roku może okazać się bardzo przyjemne dla wszystkich fanów Petera Parkera. Sony w końcu potwierdziło datę premiery Venoma, czyli oczekiwanego przez wielu spin-offu Człowieka Pająka. Na opowieść jeszcze trochę zaczekamy, ale w międzyczasie na pewno nie będziemy się nudzić.

Przez wiele miesięcy nawarstwiały się plotki dotyczące Venoma. Na szczęście Sony oficjalnie potwierdziło, że film powstaje i trafi do kin już w przyszłym roku. Amerykańska premiera została ustalona na 5 października 2018 roku.

Spider-Man w Encyklopedii PPE.pl

Ciekawostką na pewno jest fakt, że wcześniej w tym terminie na wielkim ekranie miał się zaprezentować Aquaman, jednak Warner Bros. Przełożyło datę premiery na grudzień. Trzeba mieć oczywiście świadomość, że na jakiekolwiek konkrety na temat Venoma musimy zaczekać.

Avi Arad i Matt Tolmach producenci Spider-Mana zajmą się nową przygodą, a scenariusz przygotuje Dante Harper (m.in. The Forever War i Alien: Covenant).

Bardzo możliwe, że cała historia zostanie zapowiedziana już 6 lipca – wtedy to do kin trafi Spider-Man: Homecoming, który przedstawi zupełnie nowego Petera Parkera. Sympatycy uniwersum obstawiają, że scena po napisach końcowych może zawierać sporo konkretnych szczegółów… Chociaż trudno tutaj mówić o pewniaku, bo Marvel podobno nie jest zaangażowany w kreowanie historii.

Mimo wszystko możemy liczyć, że Insomniac Games wykorzysta sytuację. W końcu znane studio tworzy wielką opowieść Spider-Mana na PlayStation 4. Gra na pewno nie zadebiutuje w tym roku, więc może w okolicach kinowej premiery?  

Materiał: Spider-Man - E3 2016 Trailer

Źródło: http://www.ign.com/articles/2017/03/16/venom-sony-sets-release-date-for-spider-man-spinoff-movie

Tagi: film Spider-Man Venom