Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2017 17:00
GTA V Lion King
1997V

GTA V i Simba, czyli Król Lew demoluje Los Santos

Sympatycy GTA V nie zawodzą. Jeden ze śmiałków postanowił przygotować pełnoprawną modyfikację, dzięki której w Los Santos zaczynają rządzić bohaterowie Króla Lwa. Propozycja osiąga w Sieci zawrotną popularność.

Grand Theft Auto V to najnowsze dzieło studia Rockstar. Deweloperzy zaoferowali graczom wielką opowieść z trzema gangsterami w roli głównej. Tytuł nawet kilka lat po premierze potrafi podbić rankingi sprzedaży.

Kody do GTA V

Nie jest oczywiście niespodzianką, że gra to wylęgarnia najróżniejszych modów… Jednak czy ktokolwiek z Was spodziewał się strzelającego do policjantów Timona? A co powiecie na Pumbę nabijającego przeciwników na rogi?

Nie jestem sympatykiem takich zabaw, ale modyfikacja osiąga fantastyczne wyniki w Sieci, więc postanowiłem o niej wspomnieć na portalu. W zasadzie poniższy film podsumowuje pracę MrMarco1003, który zadbał o wszystkich bohaterów ze znanej bajki.

Możemy mieć pewność, że to nie koniec podobnych projektów. Ja jednak z większą przyjemnością zobaczyłbym drugi zwiastun oczekiwanego przez wielu Red Dead Redemption 2. Według ostatnich informacji tytuł ma zadebiutować na rynku jesienią.

Materiał: GTA 5 - The Lion King Mod

Źródło: http://www.pcgamer.com/gta-5-mod-brings-the-lion-king-to-los-santos-with-hilarious-effect/

Tagi: Grand Theft Auto V gta v mod Rockstar