Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.08.2016 11:15
Twórcy Don't Starve tworzą klona Mirror's Edge - przed wami Hot Lava
565V

Twórcy Don't Starve tworzą klona Mirror's Edge - przed wami Hot Lava

Jeśli siedzicie już trochę w branży gier to zapewne znacie małego, aczkolwiek ambitnego dewelopera jakim jest Klei Entertainment. To właśnie oni dali nam Shanka, Mark of the NinjaDon't Starve

Teraz przyszła pora na ich zupełnie nowy projekt, który garściami czerpie z gier takich jak chociażby Mirror's Edge. Ba, zapowiedziane właśnie Hot Lava jest także pierwszym projektem studia, który jest w pełnym 3D. A na czym będzie polegać przyjemność obcowania z ich najnowszym dziełem?

Pamiętacie jak jako dzieci mieliście różne głupawe zabawy? Jedną z takich było chodzenie po pokoju tak, aby nie daj boże nie dotknąć podłogi, bo była ona lawą/wodą/etc. I właśnie na tej zasadzie opiera się Hot Lava. Jako jeden z kilku bohaterów musimy przemierzać różne pomieszczenia, w których podłoże zamieniono na gorącą lawę. Skaczemy niczym Faith, biegamy po ścianach i uważamy, aby się nie sparzyć. Koncept jest bardzo ciekawy i może sprawić dużo frajdy zarówno dorosłym jak i dzieciakom, które w to w przyszłości zagrają.

Tagi: hot lava klei entertainment mirror's edge