Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2016 16:04
W dniu premiery PlayStation VR zagramy w prawdziwego killera. EVE: Valkyrie zaprezentowane na nowym wideo
894V

W dniu premiery PlayStation VR zagramy w prawdziwego killera. EVE: Valkyrie zaprezentowane na nowym wideo

PlayStation VR potrzebuje od premiery mocnych produkcji, które zainteresują potencjalnych klientów. Do grona najciekawiej zapowiadających się pozycji można na pewno wyróżnić EVE: Valkyrie, bo gra już na komputerach osobistych zebrała sporo pozytywnych komentarzy.

EVE: Valkyrie to sieciowy symulator, w którym gracze mogą zasiąść za sterami potężnych maszyn i rywalizować w różnych wariantach zabawy. Deweloperzy właśnie zapowiedzieli, że ich pozycja będzie dostępna już w październiku i każdy posiadacz PlayStation VR weźmie udział w wielu wymagających pojedynkach.

W tytule znajduje się trzy tryby: standardowy Team Deathmatch opierający się na rywalizacji dwóch drużyn, Control przypominający typową dominację oraz Carrier Assault. Ten ostatni wariant zabawy polega na atakowaniu i bronieniu bazy, ale oczywiście w galaktycznych okolicznościach taka rozgrywka prezentuje się naprawdę świetnie. Materiał z gameplayu znajdziecie poniżej – jeśli ten tytuł będzie tak wyglądać w dniu premiery PS VR, to muszę przygotować więcej gotówki.

Małym problemem może być tutaj dynamiczna akcja – już na PC niektórzy zawodnicy odczuwali niedogodności, przez które nie mogli walczyć w przestworzach więcej niż kilkanaście minut. Miejmy nadzieję, że ten element został usprawniony w przypadku najnowszej edycji.

Warto na zakończenie dodać, że choć głównym elementem rozgrywki w EVE: Valkyrie są sieciowe zmagania, to autorzy przygotowali trochę atrakcji dla singlistów. Zainteresowani mogą między innymi wykonywać proste zadania, walczyć z hordami przeciwników lub po prostu wziąć udział w rozbudowanym poradniku. 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/08/29/everything-you-need-to-know-about-eve-valkyrie-on-playstation-vr/

Tagi: ccp games eve: valkyrie gameplay zwiastun